Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meghívjam vagy ne...

Szerintetek meghívjam vagy ne hívjam? Ez itt a kérdés.

Figyelt kérdés
3 hete találkozgatok egy fiúval. Hétvégén "nagy buli" lesz nálunk, mindenki szeretné, ha meghívnám, de én nem is szeretném ilyen korán, és először csak a szüleimmel és tesómmal szeretném, ha talákozna (hétvégén ott lesz az egész rokonság, akiket 1 évben 1-szer látunk is, ráadásul nem is a mi házunkban lesz.) De nem akarnak békén hagyni, nagyon szeretnék megismerni. Ti mit csinálnátok?
2013. okt. 14. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd meg. Nálunk is ez volt, amikor összejöttem a férjemmel. Anyám születésnapja előtt pár héttel kezdtünk el randizgatni, szóval még nem is igazán jártunk. Mondtam neki, hogy lesz ez, ott lesznek nagynénémék, unokatesómék, a család barátai, és persze a szüleim, a testvéreim, meg az unokaöccseim/húgaim. Azt is mondtam neki, hogy ha szeretne, eljöhet, de nem kötelező. Azt mondta, hogy ne haragudjak, de ő inkább kihagyná. Viszont egy évvel később eljött, és azóta mindig itt van minden családi rendezvényen. Közben apránként megismerte a családomat, nem lett "leforrázva" az egész bagázzsal. Szerintem jó volt ez így.
2013. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mirk ***** válasza:
100%

Ne hívd meg.

Kellemetlen lesz számára egyszerre annyi idegen között.

2013. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se hívd még meg, neki is kellemetlen lehet. Hiszen alig ismeritek még egymást, és a rokonság már össze akar benneteket boronálni :)
2013. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megemlítheted neki a dolgot. Ha akarja, visszautasíthatja a meghívást. Ha meg olyan nagy banzáj lesz, azt se gondolom, hogy mindenki vele lenne majd elfoglalva.
2013. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A "mindenki szeretné" nem megfelelő indok...ha t szeretnéd acsak, és csakis akkor hívd meg.
2013. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Őt kérdezd meg,hogy szeretné-e.


Anno mi is igy voltunk,pároméknál 3 héttel azután volt nagy banzáj,hogy elkezdtünk randizni,őt is nyaggatták,hogy vigyen el,de megkérdezte tőlem,nekem az túl mélyviz lett volna,igy nem mentem inkább,először bőven elég a szülőket,testvért megismerni.

2013. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Ne! Ne azzal törődj, hogy mésok mit akarnak, hanem azzal, hogy magad mit akarsz - és azzal, hogy a barátodnak mi a jó.


Ne hozd őt kényelmetlen helyzetbe és ne hagyd, hogy a "mindenki meg akarja ismerni - rokonság" megalázzon téged vagy őt. Ez a te és a sárcod privát ügye. Aki unatkozik, köszörülje a nyelvét valami máson.

2013. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megemlítheted neki a dolgot,aztán majd eldönti,mit szeretne.Valószínűleg mindezt még túl korainak fogja találni,szóval vonakodni fog kicsit,ez esetben ne erőltesd.
2013. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!