Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

A háziasszonyok biztosan ismerik azt, mikor kisúrolod a konyhát, csillog villog, folytatod a lakás többi részével. 2-3 nap után végig érsz, mindennek ragyognia kéne, viszont megállsz a konyhában és azt látod, hogy kezdheted elölről, megint fel kell mosni, letörölni ezt azt. Aztán újra maszatos a fürdőszoba tükör, megint klotyót kell súrolni, és újra por szállja meg a bútort. Sosincs vége. A párom rendmániás, ezért minden nap takarítok körbe-körbe, mégis mindig talál valamit, amibe beleköthet. Mellesleg pár hónapos babánk is van. Van mit csinálnom. Este már hulla fáradtan esek az ágyba.

Tegnap megláttam a FB-on, hogy az egyik "nagyon jó fej" ismerőse, akinek szintén babája van, tett fel képeket a gyerekről. Oda hívtam a páromat, és mutattam neki, hogy nézze már meg, hogy náluk milyen rumli van, nálunk ilyen soha nincs, mégis engem szekál állandóan. Azt válaszolta, hogy én irigy vagyok a csajra. Pedig én csak azt akartam, hogy lássa, hogy másnál nincs ilyen rend, hátha fogja értékelni végre a munkámat, az igyekezetemet. Erre ezt kapom. Nagyon megbántott. Néha úgy érzem, hogy semmibe vesz, nem is szeret. Még hogy irigy vagyok. Ugyan mit kéne irigyelnem tőle?

Én csak agygörcsöt kapok már attól, hogy neki mindenki jó fej, meg rendes, engem meg kritizál állandóan. Attól félek, hogy kiöli belőlem a szerelmet :(


2013. okt. 10. 08:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom nem csak a baba születése óta rendmániás, szóval egyáltalán hogy jutottál el vele idáig? Vagy eddig elvakított a szerelem, de most hogy már van gyerek annyira nem is érdekel?
2013. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy mit érzel, mert ez így nem mehet túl sokáig. Meg fogja rontani a házasságotokat a sok kritizálás. Ha annyira rendmániás, akkor ne csak elvárja a rendet, hanem tegyen is érte.

"Nem tetszik, ahogy megcsináltam? Akkor csináld meg te, drágám, akkor legalább elégedett leszel!"

2013. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod a rendmániás, miért te takarítasz egésznap? Ha nem jó neki semmi, és észre sem veszi, mi mindent csinálsz egész nap, akkor tedd meg, hogy egy napig a babával való foglalkozáson kívül szó szerint semmit nem csinálsz. Akkor talán elgondolkodik kicsit....
2013. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

van erre egy vicc:

a nő minden nap takarít és a gyerekeket neveli,de a férje hozzávágja nem csinál semmit minden tiszta kupi.

Másnap belép a lakásba és szörnyű kép fogadja:

A nappali tiszta sár, a tárgyak széttörve ahogy a tükör is, a ruhák kidobálva,tv bekapcsolva,minden tárva nyitva, a gyerekek tiszta kosz.

Férj kétségbeesetten keresi a nejét, mert biztos betörtek és mi van ha...

Mire megtalálja a nejét, aki önfeledten heverészik a kanapén és olvas, ezért dühösen megkérdezi:Mégis mi a fene folyik itt?

feleség:

Te mondtad hogy nem csinálok semmit,na ez az amikor tényleg semmit nem csinálok!:P

2013. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%

Igényes háztartásokban bizony ez így van, körbe-körbe.

Akik dolgoznak, azok sajnos csak hétvégén tudják megejteni a nagytakarítást.


Ha a párod annyira rendmániás, akkor tartson rendet legalább maga körül. Mindig, mindennap.


Ha annyira tisztaságmániás, akkor nyomd a kezébe mindennap a porszívót, akár le is törölgethet, amíg te a konyhát, mellékhelyiségeket kitakarítod.


Ne hagyd magad, hiszen nem cselédnek szegődtél, hanem FELEségnek, ami azt is jelenti, hogy MINDENben együtt, közösen álltok helyt.

2013. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!