Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak gazdag feleséget...

Hogyan fogjak gazdag feleséget, élettársat, nőt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 03:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Tanulj, majd dolgozz egy komoly munkaviszonyban, hogy legyen tenkintélyed a környezetedre, azaz tégy le valamit az asztalra. Ez magával vonza, hogy normális körökben forogj. Legyél férfias, udvarias és akkor nem kell keresned még akkor sem, ha nem vagy modell. :-)
2013. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%

Figyelj, én így csináltam:


Irány Nyugat-Európa!

1.Kinézel egy magára adó, magányos nőt, utcán, vagy jól menő kávézóban, napközben, mikor más már rég dolgozik.


2. Ha már 60-70%-ig biztos vagy, hogy megvan, akkor szimplán csak egy kereszteződésben elélépsz, és elütteted magadat! Vigyázz,hogy a kocsi lassan menjen, kis keresztutca legyen, de azért kicsit fájjon is.

3. Kiszáll, beültet a kocsiba, te erősködsz, hogy nem kell orvos. Legyél megsebzettlelkű, kezdj egy beszélgetni vele.

4. Magához fog vinni! Ha azt kibekkeled, hogy egy éjszakát nála tölthess, már nyert ügyed van. Ágyba csábítani könnyű őket, még a végén fizetnek is, ha csak egy éjszaka is!


Én így ismertem meg, egy álom ez a nő, nem is értem, hogy lehetett ilyen magányos...


Sok sikert!

2013. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
15%

Gazdag, de mihez képest?

Ki számít nálad gazdagnak?


Sok elvált nő, aki egyedül neveli a gyerekét eléggé jómódú, van akár 2-3 lakása is és csak egyben laknak.

Ezek között találhatsz olyat, aki társra vágyik és arra hogy szeresd a gyerekeit is.


Ha nálad a gazdag a nagyon gazdag villában lakó, luxusautót tartó, havonta utazó, partykra járó nő, annak te ha tök csóró vagy nem fogsz kelleni, még akkor sem ha vannak gyerekei.


Magyarországon a nagyon gazdagok sem tudnak annyira színvonalas és nagyvilági életet élni elég primitívül él a nagy részük, isznak, buliznak, du-nak.

2013. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Egye lejjebb süllyed a színvonal ezen a nyomorult honlapon, pedig régen jókat lehetett szórakozni :(
2013. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

Mi az hogy du-nak?

Délután csinálnak valamit?

De mit?

2013. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nöben nem hiszem hogy fosz annyira butàt talàlni:)
2013. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Keress akkor propán butát.
2013. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 10-es. Hogy miért kell diploma? Mert mi gazdag nők szeretünk villogni a kis ölebünkkel, tehát valamilyen szintet hoznia kell, hogy megfeleljen az igényeinknek ha már kitartjuk.
2013. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

és nem az esze számít hanem egy papír.


remek. mondjuk az ilyen pasinak ilyen nő is való.

2013. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
megis mibol gondolod, hogy a "gazdag no" hulye is??
2013. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!