Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktathatnám le róla?

Hogyan szoktathatnám le róla?

Figyelt kérdés
A testvérem évek óta el-elviszi a ruháimat, amíg nem vagyok otthon. Nagyon idegesít, mikor fel akarok venni valamit, és nem találom a helyén! Többször is rajta kaptam már, illetve a parfümjét éreztem a pólómon mikor kivettem a szekrényemből. Anyum ruhái is el-eltűnnek, és néha a szobájában találjuk meg néhány cuccunkat. Ő persze tagad mindent. (Több ruhája van egyébként, mint nekem vagy anyumnak.) Már a szüleim is próbáltak vele beszélni szépen is, csúnyán is, de semmi haszna. A szobámat nem zárhatom be. Mit csináljak vele, hogy fejezze be?! (20/L)

2013. okt. 4. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a szobádat nem zárhatod, akkor zárd be a szekrényedet.
2013. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az meg nem zárható...
2013. okt. 4. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szekrényt bezárni.

Ha anyukáddal össze tudsz beszélni, leckéztessétek meg. Szedjétek ki a szekrényéből az összes ruháját, és rakjátok el valahová. Amikor öltözködni akar, hadd tudja csak meg milyen érzés, ha nincs a helyén a saját cucca.

2013. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel te is az övéit. Ez egyébként nem csak nálatok van így, mert nekem is volt osztálytársam aki hordta az egyetemista nővére cuccait. De ő nem haragudott érte :D Én nagyon messze lakom az otthonomtól és sok ruhám van otthon is. Mint megtudtam az én hugom is fel szokta néha venni a cuccaimat, de engem sem zavar ez. Jó az zavarna ha ezért nem tudnám felvenni, mert pont mosásban van. Amúgy is ritkán járok haza akkor meg nem ez a téma, hogy felvette-e valamelyik ruhámat. Majd ha elköltözöl, nem lesz ilyen bajod. Addig meg örülj, hogy napi kapcsolatban vagy a testvéreddel. Mondd meg neki, hogy odaadom neki a ruháidat, csak kérdezze meg, hogy felveheti-e. L23
2013. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként te magadtól soha nem adnád neki oda a cuccaidat? Vagy felnéz rád és hozzád akar vagy hasonlítani, vagy csak így tud hozzád közelebb kerülni. Milyen viszonyban vagytok? Ő hány éves?
2013. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy felnéz rád és hozzád akar hasonlítani, vagy csak így tud hozzád közelebb kerülni...
2013. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régebben kölcsönadtam neki néhány cuccomat, de miután kimoshatatlanul összeizzadta, ezért utána a kényes ill. fehér ruhákat nem adom oda. Aztán elkezdett lopkodni. Egyébként kb néhány havonta én is kérek tőle kölcsön ruhát, és odaadja, de a kulcsszó, hogy kérek. Utána ő szintén elveszi kérés nélkül, és a kifogása, hogy én is felvettem az övét. Miután anyum veszekszik vele, egy darabig abbahagyja, és tényleg elkér ezt-azt, néha odaadom, néha nem, attól függ, én fel akarom-e venni vagy kényes-e a ruha. Persze aztán megint lop. Teljesen más a stílusunk, úgyhogy nem is értem... Ő olyan átlagos, divatos ruhákban jár, én pedig inkább, ami egyedi, kilóg a sorból, és szoktuk is egymás stílusát le-leszólni, de nem sértődünk meg nagyon, mert másmilyenek vagyunk. Egyébként ő 16.
2013. okt. 4. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

De jóban vagytok, vagytok, ismered, nem annyira.

Ö nem, az érzékenyebb, te meg a határozottabb személyiség?

2013. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én elmentem a mezőgazdasági boltba és vettem egy lakatot. Boltos segítségével felcsavarozható pántot meg még vettem hozzá csavarokat, amiket belülről kell meghúzni, hogy a pántot ne lehessen lecsavarni kívülről. Csavarhúzót már a szomszédomtól kaptam, de ettől függetlenül nem nyúlkálnak be a szekrényembe!

Az egész került kétezer-ötszáz Ft-ba.

Még pénzt is tarthatok benne, nem tűnik el.

2013. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!