Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek attól hogy meg...

Miért félek attól hogy meg fog romlani az én pár kapcsolatom is mint a szüleiméké?

Figyelt kérdés
Félek attól hogy idővel házasság után az én kapcsolatom is ugyan olyan mint szüleiméké. Mit csináljak most ?
2013. okt. 2. 21:19
 1/7 acelsziv ***** válasza:
azt a figyelmet, amivel a félelmeidet támogatod fordítsd a kapcsolat építésére és nem lesz gond.
2013. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
boldog kapcsolatban élek csak félek hogy mi lesz ha megromlik idővel
2013. okt. 2. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá meg is fog. A szüleid kapcsolatának semmi köze a te kapcsolatodhoz. Az én szüleim 43 évig éltek együtt boldogan, míg nekem az összes korábbi kapcsolatom egy nagy kalap nem mondom mi volt. Szóval tessék, én vagyok az ellenpélda. :)
2013. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha figyeltek egymásra nem fog bekövetkezni.Egyébként ez bármelyikünknél elöfordulhat.Adódhatnak problémák amiket nem lehet mogoldani.
2013. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most semmit ne csinálj. Az egész párkapcsolatod rajtad és a kedveseden múlik, tehát mindig csak azt tedd, ami mindkettőtöket boldoggá teszi és akkor nem lesz hiba.
2013. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kérdező, ma már 10 házasságból 6 válás lesz, 3-ban folyamat ordítoznak egymással és 1-ben élnek viszonylag boldogan.


Nem lennél egyedül.

2013. okt. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert azonosultál valamelyik szülőddel.


Azt teheted, hogy keresel egy pszichológust és felpucoltatod a problémáidat magadban.

2013. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!