Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik legyen inkább?

Melyik legyen inkább?

Figyelt kérdés
Melyik vezetéknév Potykievicz vagy Lakatos.? A mostani nevem Lakatos,de nem vagyok cigány,kicsit sem.Szeretném megváltoztatni.Maradjon vagy bátran változtassam meg?
2013. szept. 29. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Potykievicz nem gáz, ha neked tetszik, vedd fel. De én még várnék vele, mert fiatal vagy, majd 18-20 évesen változtasd meg, addigra megérik benned a dolog, és a választékod is nagyobb lesz.
2013. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Lakatos név az pont egy határeset, ami meghatározó lehet hogy cigány név-e, avagy sem. Hiszen a történelmünkben javarészt cigányoktól ered a rengeteg mesterség amit tőlük kaptunk, részben egy Lakatos vezetéknevű egyén cigány volt részben volt hogy székely, de néhányuk közül tiszta magyar is kikerült viszont Potykievicz név egy nemesi származású név és rendkívül ritka, pontosan nem tudom milyen származású, mivel a google-be megkerestem, azonban csak 2-3 oldalnyi találat jött ki róla és sajnos nem írja. Ha nem szereted Lakatos nevedet, az általad említett ok miatt, akkor nyugodtan változtasd meg.
2013. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első: honnan tudod, hogy mennyi idős a kérdező?? Amúgy nekem a Potykievicz jobban tetszik.
2013. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hiszen a történelmünkben javarészt cigányoktól ered a rengeteg mesterség amit tőlük kaptunk"


Hogy lehet ekkora hülyeésget leírni?

2013. szept. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a ritka P. név tetszik.
2013. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok magyarnak van olyan vezetékneve ami a romáknál gyakori mégis büszkén viselik. Szerintem ne változtasd meg a neved.
2013. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!