Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a nagypapám szülina...

Mit vegyek a nagypapám szülinapjára?

Figyelt kérdés

Mindenkitől egy üveg bort kap, de ez már olyan elcsépelt.

Tudnátok ötleteket adni, ami 2000 HUF-ba belefér?


2009. nov. 7. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen az érdeklődési köre? Az én apai nagyapám például a történelmet és a kertészkedést szereti.
2009. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enyém is szereti a kertészkedést, de mivel mindjárt beköszönt (vagy már itt is van) a tél, így maximum havat szokott lapátolni. :D Habár nem tudom, hogy mire gondoltál ezzel kapcsolatban. :)
2009. nov. 7. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Kertészeti könyv?

[link]

2009. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csoki, valami meleg ruha vagy zokni ha fázós, kretészeti könyv, új hólapát :D, fényképalbum tele családi képekkel, vagy magadról egy kép vagy egy olyan kép amin ketten vagytok
2009. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Könyv? Az én drága Papikám nyugdíjas korában nagyon sokat olvasott, Mikszáth és Móricz voltak a kedvencei, meg a betyárokról szóló könyvek, de szinte bármit elolvasott.

Akartam neki venni egy DVD lejátszót, hogy nézhesse a régi filmeket DVD-n (40-es évek, pl. Tolnay Klári, Jávor Pál), ezeket szerette, sokat megnéztünk együtt. Meg színházbérletet, illetve jegyet, el akartam vinni egy olyan humoros darabra, ami hasonlít ezekhez a régi filmekhez (pl. Mágnás Miska) Erre már nem kerülhetett sor :( de az ötletet leírom, hátha más hasznát veszi!

Kártyázni nagyon szeretett még, ha a Te Papád is szeret, valami szép kártyacsomag - és persze legyen az ajándékban, hogy kártyázz Vele sokat! :)

Ha szeret rádiót hallgatni, és az övé már régi, vehetsz neki egy új készüléket. Vagy egy szép órát, Papának is mindig volt, szerette, ha van Nála óra...

Gondolkozz el, hogy a Tied mit szeret, minek örülne. Majd írd meg, mit vettél! :)

2009. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!