Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a Nagypapám 70....

Mit vehetnék a Nagypapám 70. szülinapjára?

Figyelt kérdés
nem sztiptiz meg ilyenekre gondolok.:D nagyon szeretem olyan jófej, fiatalos. =) csak most kb 1 hónapja derült ki, hogy beteg. =(:S nem akarok ilyen izé ajándékot venni:S
2010. aug. 18. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagypapának nem nehéz ajándékot venni, mert mindennek tudnak örülni. Van közös képetek? Ha van szépen bekeretezteted és az is szép ajándék lehet. Annak biztosan nagyon örülne.
2010. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közös szinház látogatást,valami programot ahová együtt menn
2010. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mennétek
2010. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami régiséget, vagy ami az ő fiatalkorában volt elterjedt. Pl egy antik könyv esetleg?
2010. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy szép órát esetleg...?
2010. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csináltathatsz egy szép fotókönyvet a családtagokról, gyerekeiről, unokáiról.

Esetleg fényképes családfát régi fényképek felhasználásával.

2010. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nagypapám 90. születésnapjára egy üveg sajátkészítésű lekvárt adtam egyedi kézzel készítet cimkével és nagyon örült neki! szóval a nagypapák többnyire mindennek örülnek, főleg ha magadból is beleteszel vmit, én vmi kézzelkészítettet javasolnék.. az személyes és sokkal többet jelent főleg egy nagypapának.
2010. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de nem értelek!!Mit jelent az,hogy "izé ajándék" ??? És mi a baja a papádnak,ha nem túl indiszkrét a kérdés...remélem nem nagy probléma,de mivel 70 éves lesz,én mindenképpen olyan jellegű ajándékra gondolnék,ami közös élményt jelentene mindkettőtök számára!! :)
2010. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
rotációs kapát
2010. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a vlaszokat. :)

Imádja a teákat, vetem eki egykülönlgeset. :) és csinálk neki egy ilyen "oklevelet" a Legjobb Ngypapának, és lesznek képek hzzá. =)

amúgy vki kérdezte, azért mert daganatos, és nem akarok ilyen helyzetbe "buti ajándékokat".

Köszi mindenkinek. =)

2010. aug. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!