Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiborít párom ex-e! Mit tehetek?

Kiborít párom ex-e! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt,elvált,gyermekét ő neveli,most költöztünk össze,tehát gyerkőc velünk van.Ezzel semmi baj..De a kedves exe folyton faggatja a gyereket,hogy velünk mi van,hogy élünk,Rólam kérdezősködik..Páromnak irogat,hogy békülne..Tudom,hogy nem hagyna el,szeret,de az őrületbe kerget ez a nő.. Mit tudok tenni?Ötletek?
2013. szept. 25. 10:25
 1/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnos én is voltam ebben a helyzetben. Tudom mennyire nehéz! A legjobb amit tehetsz hogy nem foglalkozol vele.Rettentő nehéz, de sajnos ha felveszed a zaklatásait akkor annál jobban fogja csinálni mert az a célja hogy külön legyetek és ha látja hogy ezzel tudja a kapcsolatotokat mérgezni akkor esélyt lát! Nagyon -nagyon nehéz nekem 3 évem vette el egy ilyen ex! Ezzel a viselkedèssel csak magát járatja le és az ilyen nőben semmi büszkeség nincs! Legyél erős és ne törődj a szánalmas ex viselkedésével! :)

2013. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk holnap lesz 4. éve hasonló.

A gyerek nem nálunk van, az exnek van pasija, tehát nem arra megy ki a játék, hogy visszaszerezzen bárkit is, csak hogy mi ne legyünk boldogok.

Mindig minden hülyeség miatt telefonálgat, követel pénzt pluszban, csak kocsival mehetünk a gyerekért, de percre pontosan, 2 napig vissza nem vihetjük, mert addig úgysincs senki otthon, és ahogy írtad van ez a kérdezősködés is.

Igazából nem tudom mit lehetne tenni, de próbálj ne foglalkozni vele.

2013. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván fáj neki, hogy a volt párja megtalálta egy másik nő oldalán a boldogságot. Valószínűleg a gyereket azért faggatja rólatok, hogy hátha talál valahol egy gyenge pontot a kapcsolatotokban. Nézd, a párod túl van egy rossz kapcsolaton. Azért is vált el, mert nem működött, szóval hiába vergődik az ex, a párod téged választott és most veled boldog. Az exszel ne foglalkozz, ne vedd magadra. Tudom, hogy nehéz, de bízz magadban és a párodban is.
2013. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudjátok azt nem értem mi öröm van nekik ebben? Sajnos én is túl vagyok egy váláson, de én az exemmel soha nem tudnék ilyet tenni,sőt inkább annak örülök ha boldog!Sok bolond ex van és még azt hittem én fogtam ki az egyetlen bolondot!!! :)
2013. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy azt fájlalja az ex, hogy ti boldogok vagytok, neki meg nem jutott semmi a jóból. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy igazán nem is akarja a párod, inkább csak titeket szétválasztani. A kérdezősködése irányotokba meg azt jelenti, hogy veletek foglalkozik nem magával, tehát lehet, hogy még vannak benne sérelmek a szakítást illetően, még nem engedte el ezt a dolgot.

Tenni csak azt tudod, hogy nem foglalkozol vele. Ha meg abnormális dolgokat is művel akkor nem sűllyedsz a szintjére, élitek az életet és nem álltok le vele vitázni, észrevételt se tesztek. Előbb-utóbb észreveszi, hogy nálatok nem ér el semmit és talán végre elkezdi élni a saját életét. Jót tenne neki egy pszichológus, de hát ezt se nektek kéne mondani neki :)

2013. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!