Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Szeretnék magántanuló lenni, mert cukorbeteg vagyok és nagyon ingadozik a vércukrom, volt már példa ájulásra is. Nagyon sokat hiányzok a vizsgálatok miatt is. Anyukám nem akarja, hogy magántanuló legyek, de én nagyon szeretnék. Tudom, hogy megy ez, tisztában vagyok az előnyökkel és hátrányokkal. Szóval van valami ötletetek, hogy hogyan vegyem rá őt?


Előre is köszi a válaszokat, és kérlek, kíméljetek a rosszindulatú kommentektől.


2013. szept. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Egyszerűen nem értem, okos fiatalok, akik számítógépet használnak, hogyan gondolják, hogy a családi gondjaikat majd itt vadidegen emberek megoldják? Ha te magad nem tudsz semmire jutni az édesanyáddal, idegenek mégis, mit tudnának segíteni? Az ilyen hogyan vegyem rá anyukámat dolgokban nincs semmi csiribi-csiribá, amitől bármire is rá lehet venni, ha ő nem akarja. Nincsenek bevált mondatok, amit elmondva az anyukád megváltoztatja a döntését. csak egyedül te tudod vele ezt megoldani.

Annyit tehetsz, az iskola orvossal beszélj. Hogy ő mit szól az ötletedhez. Ha valóban úgy látja, nem vagy képes teljesíteni az iskolát a közösségben, akkor az ő ajánlása talán az édesanyádat is meggyőzné.

2013. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább arra kérném, hogy olyan orvoshoz vigyen, aki tudja, mit csinál...
2013. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Igen, olyan orvos kéne, aki érti a dolgát...

A cukorbetegség nem indokolja, hogy magántanuló legyél. Ha enyhébb fokú, lehet gyógyszeresen kezelni, ha nem, akkor marad az inzulin, amit még egy iskolás gyereknek is megtanítanak a kórházban, hogy hogyan kell beadja magának. Meg persze az előírt étkezést be kell tartani. De teljes életet lehet vele élni, tehát ez nem ok arra, hogy magántanuló legyél.

2013. szept. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!