Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok mezőgazdaságban...

Ha a párotok mezőgazdaságban dolgozna, ti hogyan tolerálnátok, hogy télen nincs munkája?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 18:54
1 2 3 4
 31/36 Flector 67 ***** válasza:

Kedves Utolsó. Azért bepattanhatnál egy traktorba. Jövő nyáron várlak, aratási szezonban.

És Te milyen munkát végzel egyébként, ekkora arccal? Olyan, amit 100-ból épp Te tudsz elvégezni?:)

2013. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Felső vezető vagyok egy nagy multinál. És nem, nem ide születtem, középvezetőként kezdtem egy állásinterjúk sora után.


Abban azért egyetérthetünk, hogy autót / traktort / targoncát / kamiont vezetni nem atomfizika, bárki megtanulhatja. A-B-C jogsival gyanítom max. 2 nap után én is be tudnék állni vezetni. Gondolom fordítva az én munkámat kevesen tudnák elvégezni akár 2 év képzés után is előképzettség nélkül.....

2013. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Beképzelt majom fúújj!
2013. szept. 22. 19:15
 34/36 Flector 67 ***** válasza:

Lehet nem tudná mindenki, de nem lenne kitartásod a traktorozáshoz, ebben is biztos vagyok. Ahogy nekem sem lenne.

Tisztelni kell a kétkezi melóst is, mert ha ő(k) nem termelnek, te max a csattogós lepkét vezeted, nem egy multit.

2013. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
41%

Nem "vezetem" a multit, senki sem vezet egy multit, ez nem gittegylet, ahol van "A FŐNÖK" aki vezeti. Itt vezetők vannak, akik terveznek, irányítanak, stb stb. Az, hogy szerinted mit vezetek és mihez van kitartásom és mihez nincs szerencsére nem kell, hogy izgasson ;)


Az meg, hogy tisztelem-e vagy sem a kétkezi melóst az egy teljesen más dolog. Tisztelhetem én bármelyik melóst, de ettől még nem árt tisztába lenni azzal, hogy melyik munkakör mennyi fizetést kap reálisan. Attól, hogy én tisztelek egy traktorost, amiért 35 fokba szánt még nem fog több fizetést kapni. Ezzel meg kell barátkozni.


Na, jöhet a további kekeckedés.

2013. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Flector 67 ***** válasza:
Bocs én nem kekeckedem, csak magas lóról beszélsz. Pedig csak egy sima beosztott vagy.
2013. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!