Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a páromat...

Hogyan beszéljem rá a páromat arra, hogy adja el a házát és vegyünk egy másikat?

Figyelt kérdés
Egy vidéki kis faluban lakunk. Párom a falu szélén épített házat, ami a bolttól és a párom munkahelyétől két kilóméterre van. Szóval télen elég nehéz a faluba bemenni. Milyen trükkel vegyem rá, hogy adja el a házat?
2013. szept. 19. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Két km miatt eladni egy házat? Sehogy!

Felépítette, gondolom nem azért, hogy eladja.

2013. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 2 km miatt rinyálsz?KETTŐ???Az mit szóljon,aki 32 km-re van a munkahelyétől?Inkább nem is szólok semmit...
2013. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy üresnek érzed ott az életedet, és nem is a 2km jelent problémát?
2013. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, de neked mi közöd ahhoz az ingatlanhoz? Nem kötözködésből kérdezem.


Leginkább észérvekkel.

2013. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2km? annyit azért egy egészséges ember el bír sétálni 1 nap 2x. nem kell folyton futkosni a faluba, hanem egyszerre bevásárolni nagyobb mennyiséget, és meg van oldva. gondolom azért autója van.

ne trükközz, felesleges.

2013. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azért nem kell lepontozni, mert azt írtam, hogy észérvekkel...

Ha lenne egy bármilyen ingatlanom, engem biztos nem zavarna, hogy két km-re van a bolttól. Többszörösét sétálom le naponta.

De ha a kérdezőnek ez a gondja...én csak megoldást írtam.

2013. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
zsarold szexel
2013. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te csak azt akarod, hogy a házasság előtti különvagyona ezzel a húzással közös vagyonná váljon. Adja az ég, hogy ne legyen igazam. Ilyen kifogás nincs!
2013. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

De el kell ismerni, jó ötlet.

Ha sikerül akkor ne felejtsük el a mondást: a győztesek diktálnak.

2013. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 km nem a világ, még gyalogosan is meg lehet járni, ha nincs bicaj. Ha már mindenképpen szeretnél máshova költözni, akkor se trükközz, nyíltan beszéld meg a pároddal az elképzeléseidet, hallgasd meg az övét is. Biztos hogy találtok közös megoldást.
2013. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!