Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a páromat,...

Hogyan beszéljem rá a páromat, hogy hajnalban kísérjen el a busz megállóhoz?

Figyelt kérdés
Párommal egy kis faluban lakunk, jobban mondva a falu szélén. A busz megálló tőlünk 1 km-re van, ezért sokat kell gyalogolnom, hajnalban félek mert egy sikátor előtt kell elmennem ahol rajtam kívűl senki nem jár. Párom nem akar hajnalban kelni azért, hogy engem kísérjen a megállóhoz. Hogyan győzzem meg?
2013. szept. 17. 20:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
51%

Én nem győzködném, mert normális párom van, aki kikísérne.

A te kedves párodat már rég megreptettem volna!

2013. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
54%
Ezer oka lehet, miért nem kísér le. Dolgozik? Mert ha nem, akkor én is reptetnék. :)
2013. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Az enyémnek sem kellene 2x mondani,de szerintem mond el neki,hogy félsz,és veszélyesnek érzed a környéket,ha igazán szeret,megteszi,hogy kikísér.
2013. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
64%
Mikor hajnalba?
2013. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
A részletek ismerete nélkül nem tudjuk, hogy mit tanácsolhatnánk. Mert ha a párod éppen akkor ér haza, mikor te indulsz akkor nem jogos a kérésed, de ha otthon van és nem indul dolgozni még később sem, akkor igen.
2013. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Hajnal fél 5-kor. Ő általában fél 6-kor szokott kelni. Nemrég megöltek ott valakit és azóta egy kicsit félnek az emberek. Rendőr, polgárőr sehol...
2013. szept. 17. 21:03
 7/41 anonim ***** válasza:
87%

Falu szélen sikator, az nem valószínű.... Na mindegy.

Mondd el neki, hogy szeretnéd, ha elkísérne, mert félsz. Ennyi.

2013. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%

Miért a párod, ha nem természetes neki, hogy segít?


A kérdésed amúgy értelmetlen, mert mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy a te párodat hogyan beszéld rá. Szóval, mit is vársz tőlünk?

2013. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Mi nem valószínű??? Ha szólok neki mindig azt mondja, hogy ki bántana? Soha nem lehet tudni...
2013. szept. 17. 21:10
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
Biztos én vagyok begyepesedett, de szerintem normális férfi 100 métert nem hagyja a kihalt, veszélyes utcán, sötétben sétálni a szerelmét akkor sem, ha ezért 2 órával korábban fel kell kelnie. Vagy hív taxit.
2013. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!