Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy a...

Honnan lehet tudni hogy a pasi házas?

Figyelt kérdés

Randizom egy férfival, megfordult a fejemben hogy van felesége!

Gyűrűje nincs, bármikor bárhol tudunk találkozni, de eddig még mindkettőnk otthona diszkrét helynek számít, szóval nem hívtuk fel egymást a lakásunkba!

Még is honnan tudom kideríteni hogy nem független??



Tudom legegyszerűbb volna tőle,amit meg is tettem persze nem volt a válasza.

Mondjuk annyi a bibi hogy van már neki gyereke, 2 is.

Na meg elvált. Honnan tudhatom biztosra hogy tényleg külön vannak?


2013. szept. 18. 08:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
a legegyszerűbb, ha rákérdezel
2013. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
Én sem hívok senkit haza, ettől még nem vagyok házas. Csak rendetlen. :D
2013. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. Egy randi előtt mondod "Szeretném látni hol laksz, majd menjünk fel hozzád". Legközelebb viszont illik neked meghívnod magadhoz. A lakásból már minden kiderül.

Ha ezt nem szeretnéd, akkor keresd őt a "legszélsőségesebb" esetekben, pl. este lefekvés előtt hívd fel, ha tud veled hosszú ideig telefonálni, akkor valószínűleg nem nős. Vagy reggel ébredés után egyből, hétvégén ebéd időben, ilyesmi.

Ki fog az derülni előbb-utóbb, csak érdeklődj aktívan iránta, légy aktív részese az életének. Ha bizonytalan vagy ez ügyben, akkor érdemes addig amíg nem bizonyosodsz meg erről visszafognod magad, kicsit távolságot tartani érzelmileg.

Az mondjuk, hogy van két gyerek nem akkora probléma, hisz manapság ez már elfogadott. Persze azért végig kell gondolnod, hogy időben, érzelemben és anyagilag is meg fog oszlani a párod figyelme, tehát ha neked ez gond, akkor jobb bele sem kezdeni a kapcsolatba.

2013. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha kideríted a gyerekek anyjának a nevét, ő mindent elmond neked, még azt is amit nem akarnál tudni a pasiról)
2013. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
Mutasd be a szüleidnek, akkor ő is be kell, hogy mutasson a szüleinek. Úgy meg senki nem visz oda egy nőt a szülei elé, hogy "ő a Nóri, akit a Klára mellett dugok", és az ilyesmit általában szégyelli is az anyja előtt.
2013. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
sajnos nem élnek a szülei
2013. szept. 19. 20:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kell lepontozni mert rendetlen vagyok!
2013. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!