Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy a...

Honnan lehet tudni hogy a pasi házas?

Figyelt kérdés

Randizom egy férfival, megfordult a fejemben hogy van felesége!

Gyűrűje nincs, bármikor bárhol tudunk találkozni, de eddig még mindkettőnk otthona diszkrét helynek számít, szóval nem hívtuk fel egymást a lakásunkba!

Még is honnan tudom kideríteni hogy nem független??



Tudom legegyszerűbb volna tőle,amit meg is tettem persze nem volt a válasza.

Mondjuk annyi a bibi hogy van már neki gyereke, 2 is.

Na meg elvált. Honnan tudhatom biztosra hogy tényleg külön vannak?


2013. szept. 18. 08:59
1 2
 1/17 AeonFLUX ***** válasza:
61%
Hívasd meg magad hozzá! Ha nem akarja, akkor házas.
2013. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

"mindkettőnk otthona diszkrét helynek számít, szóval nem hívtuk fel egymást a lakásunkba!"


Hogy mi van? Ezt a marhaságot... No mindegy, telefonálgass oda esténként és hozd szóba, hogy a hétvégét együtt kellene töltenetek, rögtön ki fog derülni, hogy barátnő vagy-e, vagy csak szerető.

2013. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is hívasd meg magad. Ha nemet mond, vagy tele van női cuccokkal a lakás, akkor elég egyértelmű.

Bár szerintem a bizalom itt meg is döglött köztetek. Azt mondja, hogy nem házas, mégsem hiszed el. Én kibuknék a pasas helyében, ha igazat mondanék, mégsem hinnéd el.

2013. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem hív meg a lakására, akkor házas.

Ha meghív, meg néz körül, vannak-e női cuccok a lakásban, és este, sötétben kell-e jönnöd-menned diszkréten.

2013. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Mióta ismered? Hol szoktatok találkozni?
2013. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem hív meg rögtön, az sem jelenti, hogy biztos házas. Lehet, hogy csak marha nagy rendetlenség és kosz van nála.
2013. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Én már jártam úgy hogy ismerkedő fázisban a férfi felhívott magához. Minden rendben volt úgy tudtam, hogy egyedülálló. Aztán nem lett semmi a kapcsolatból és később egy közös ismerősünktől tudtam meg hogy menyasszonya volt. Ő szépen elpakolta az olyan dolgokat a lakásból ami arra utalt volna, hogy egy nővel él, de hogy nehogy bukjon azt mondta hogy a húgával lakik együtt (persze később kiderült húga sincs). Szóval a lakás sem bizonyíték. Ha ezt előre tudom nem bonyolódok bele, csak a csajt sajnáltam, nem szokásom belemászni kapcsolatokba. Úgyhogy ez a példa, hogy hiába visz fel magához, abból nem biztos hogy kiderül. Talán idővel úgyis megtudod csak addigra belebonyolódsz a kapcsolatba. Esetleg puhatolózhatnál, hogy elváltak e vagy miujság a gyerekei anyjával.
2013. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha komolyan hosszútávra tervezel vele, akkor említsd meg, hogy szeretnéd megismerni a gyerekeket is. A gyerek őszinte- akár együtt élnek, akár nem, mindenképp kiderül az ő szavaikból.. :)
2013. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
járjatok társaságba, találkozz a barátaival! Hamar kiderül minden!
2013. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

" eddig még mindkettőnk otthona diszkrét helynek számít"


Ezek szerint ő sem tudhatja, hogy neked nincs-e otthon néhány gyereked, vagy egy párod!

2013. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!