Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasi vagyok, fekete hajjal és...

Pasi vagyok, fekete hajjal és fekete szemmel, lehet tudni valamit a származásomról?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, fekete hajjal és fekete szemmel, lehet tudni valamit a származásomról?


Teljesen "fehér" ember vagyok, de szerintem e két párosításban van valami, amiről nem tudok...


2013. szept. 9. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ja van benne valami,genetika
2013. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi. Előfordul. Én nagyjából tudom a felmenőimet, mindenki magyar köztük. Pl. mindkét nagyanyám kék szemű, világosabb hajú, anyám meg apám világosabb barna szemű és barna hajú, átlag bőrszínű. Nekem meg nagyon sötét barna szemem van, fekete hajam és hófehér bőröm. Húgom meg szőke kék szemű. Nem lehet tudni, mit dob a gép.
2013. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cadillac Girl válasza:
Kérdezd meg anyukádat!
2013. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neki barna haja van, apunak meg fehér...
2013. szept. 21. 01:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!