Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy nekem egy kis...

Csilla200 kérdése:

Miért nem hagy nekem egy kis magán teret?

Figyelt kérdés

sokszor érzem azt hogy én vagyok a legidősebb a családban de mindent elvárnak tőlem pedig még csak 14 éves vagyok apám nincs olyan értelemben hogy külön él és nem megyünk hozzá anyám elvárja hogy mindenből 4-5 legyek de elvárja hogy segítsek neki maszírozam minden nap elvárja hogy etessek 50 állatot amiből én a felét nem eszem meg (háziállatról van szó) a tesómtól meg azt se várja el hogy a kis kutyikájának vizet adjon miért van ez én már ezt nem bírom tovább mindig van velem baj a testvéremnek meg az egész nyaras gép előtt ülés miatt tönkre ment a lába és az se érdekli csak azt nézni hogy én mit csinálok már magánéletem sincs szinte még itthonról se akar elengedni mert kellek itthon

tudom ez másnak semmi de nekem ez sok


2013. szept. 16. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy sok, iskola mellett 50 állat etetése, tanulás, tesóra vigyázás, masszázs... Ha nem segít az, hogy beszélsz anyukáddal erről, hogy legalább iskolaidőben legyen kevesebb dolgod otthon, akkor kérj segítséget ez ügyben más felnőttől, apukádtól, nagyszülőtől. Gondolom lesz továbbtanulás, keress olyan iskolát ami kicsit messzebb van, és lakj kollégiumba. Ott majd magad osztod be az idődet és anyukád is megtanulja okosabban beosztani a sajátját.
2013. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezzel az a baj hogy én "iskola városban" ( vác) lakok sok az iskola emiatt anyum nem szívesen engedne el itthonról
2013. szept. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!