Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodjon vagy egyből...

Gyanakodjon vagy egyből lépjen le a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm megismerkedett egy 34 éves férfivel, akinek a közösségi oldalán rendkívül sok női ismerős található. Néha meg is jelenik, hány új ismerőssel vette fel a kapcsolatot és ilyen alkalmakkor csupa újabb nő van és kb. 20 is egyszerre. A pasas az anyjával él, lízingelt kocsija van. Mi van, ha akár eljárkál amikor nem a barátnőmmel van, a többi ismerős csajhoz, hiszen autóval bárhová bármikor eljut....???

A barátnőmet bemutatta a pasi a családjának, de ez szerintem nem jelenti azt, hogy nem szélhámos.

Szerintem egyáltalán nem normális, hogy csupa női ismerőse van a pasinak és már kb. 400 fő.

Azt mondta, amikor a barátnőm rákérdezett erre, hogy nincsenek barátai, egy gyerekkori barátjának már családja van, nincs kivel barátkoznia és inkább lányokkal érti jól meg magát a közösségi oldalon. Szerintem ez átlátszó süket, elterelő duma.

Nektek mi a véleményetek?


2013. szept. 5. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bizti lépnék a nő helyébe.
2013. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy társkererő oldalakon is fenn van. Gondolunk arra, hogy onnét vannak a nők ismerősökként nála. Az ország minden részéről.
2013. szept. 5. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy társat keresett és még nem állt le ezzel, mert fogalma sincs mi lesz a barátnőddel? (szerintem ez a legoptimistább olvasat)
2013. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak szerintem nyílt titok hogy élete nicsen pont ezért ismerkedik a szar kozosségi oldalakon olyanokkal mint ő:akiknek nincs életük. Szánalom. Azonnal tiplizzen le mert baj is lehet!!
2013. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 Akkor van még kérdés? Ugye nem akarsz beállni a hosszú tömött sorába a fazonnak? tartod magad annyira, hogy inkább kiszálsz, míg ennyivel megtudod úszni.
2013. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Lenyomoztuk' a pasit: társkeresőkről szedi le a csajokat. Mondjuk ezt az is bizonyítja, hogy a legtöbb női ismerőse a közösségi oldalon "egyedülálló" státuszt ír a regisztrációs adatlapjukon. Fenn is van társkeresőkön továbbra is annak ellenére, hogy már a barátnőm kérte, törölje magát, ha már együtt járnak hónapok óta, de nem tette meg. Azt mondta, nincs előfizetése a társkeresőkön, inaktív az állapota. Teljesen úgymond "hímringyó" látszatja van a csupa női ismerősei láttán.....
2013. szept. 5. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

A pasi hü lye lenne ott hagyni a barátnőd kedvéért,

400 másik nőt!

2013. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

23:10-esnek:

No igen, végülis.....

DE akkor remélem, ennyi nő közül kap "ajándékba" egy kis AIDS-t, vagy ehhez hasonló jó kis ajándékot.... :-D :D

Mert az ilyen Ocsmány Féreg meg is érdemelné....

2013. szept. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!