Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne maradnál így egy ilyen...

Benne maradnál így egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Adott egy 38 éves nő és egy 44 éves férfi!

Körülbelül 10éve meg romlott ez a kapcsolat, de még is együtt maradtak született két gyermek, jelenleg 3fél, és 5fél évesek!

A férfinek 2 jól menő üzlete van, kiadó albérletei, autókkal kereskedik, szóval gazdag, a nőnek nem kell dolgoznia. Együtt élnek egy nagy házban pedig már 3éve elváltak.A férfire nem főz, maximum csak a ruháit mossa ki.Nagy vonalakban ennyi a történet.

Te benne maradnál ebben a kapcsolatban?


2013. szept. 3. 07:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
kitartottként nem, egyébként: nem, csak akkor maradnék, ha a gyerekek anyaként szeretik mind a két felet.De egy fillért nem bírnék sem kérni, sem fogadni.
2013. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Az meg a minimum, hogy ha egy fedél alatt élsz bárkivel, akkor tőrődsz vele, és odafigyelsz rá-még akkor is ha már nincs semmi közötök egymáshoz.


Ez a minimum.

2013. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%
*Ez a minimum, mivel a gyerekeid apja és életed végéig felelős vagy érte.
2013. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Magánügyük...

Csak a gyerekeket sajnálom, hogy van nekik. Ilyen "párnak" nem való gyerek.

10 éve fasírtban vannak? És erre csináltak két gyereket? Az ilyeneket börtönbe kéne csukni!


Fura, hogy a pasi vele maradt. Miért vajon? Ha nem szereti, még csak a háztartásból sem veszi ki a részét (azért a mosás nem valami sok). Mégis miért? Nem találna másik nőt, vagy szégyellné a külvilág előtt a válást? Pancser.

A nő meg egy tipikus érdekember. Nem találna még egy hülyét, aki eltartja, így nem válik. Inkább bebiztosítja magát pár gyerek megszülésével. Szánalom.


Nem, én ha szerelmes lennék ebbe az ürgébe, akkor már 10 éve megoldottam volna (megbeszéltem volna vele) a problémát, és most nem lenne balhé. Ha nem ment volna a kiegyezés, akkor akkor szakítottam volna, és nem szültem volna a társas magányba két gyereket. De mondjuk én nem tudnék ilyen passzív eltartotti életet élni...

2013. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

Ez az eredménye annak, ha a nő kitartottá válik. Még mindig nem lenne késő ezen változtatni. De valószínű, hogy esze ágában sincs dolgozni menni. Pedig a lakhatást is biztosan meg tudnák oldani, ha ilyen jól áll a volt férj anyagilag. Dehát a kényelem Nagy Úr. Pedig előbb-utóbb pofára esés lesz a vége.

De a kérdésedre is válaszolva: én biztos nem maradnék egy ilyen kapcsolatban. Az pedig egy másik dolog, hogy nem is hoznám magam ilyen helyzetbe!

2013. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Sem a férfi,sem a nő helyében nem.
2013. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Milyen kapcsolatban?? Én itt nem látok kapcsolatot. Lakótársi és mosónői szerepet tölt be a nő, a férfi meg eltartja ezért, gondolom. Szomorú élet, még szomorúbb véggel. Én nem kérnék belőle, de ki-mit választ, azt kapja és azt éli. Nekem ennél nagyobbak az elvárásaim, és ilyen fiatalon biztosan nem pocsékolnék több időt, mert nem akarok úgy meghalni, hogy "jajj, de jó, végre vége". 28-38 éves koráig ez a nő mégis mit gondolt? Hogy majd elmúlik a boldogság hiánya? Vagy a férfi majd újra beleszeret? Vagy a gyerekek megköszönik, hogy olyan kapcsolati mintában nőnek fel, aminek még neve sincs? És ezt tartják majd családnak? Félelmetes. Ilyen fiatalon meg még félelmetesebb, mennyire keveset érnek saját maguk szemében ezek az emberek. Nem is értem, komolyan. Mit mond a tükörnek esténként? Jó ez így, minek neked több? Úgy sem érdemelsz többet? Vagy mit? N30
2013. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyik fél részéről sem maradnék ebben a kapcsolatban. Így egyikük sem él teljes életet, nincsenek szeretve, nincsenek érzelmek. Szürke, unalmas és monoton lehet. Alapvetően óriási butaságnak tartom, amikor két ember csak a gyerekek miatt marad együtt. Hazugságban, látszatcsaládban felnőni sokkal rosszabb, mint ha a szülők elválnak és mindenki szép életet él egy kellemes mozaikcsaládban.
2013. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!