Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. mit mondjak anyának...

S. O. S. mit mondjak anyának kitől kaptam?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel elvagyok kicsit idősebb tőlem sokkal na és ma van a szülinapom felhívott megkérdeztem hová azt mondta virág boltba hiába mondtam hogy nem kérek nem hajlandó teljesíteni. Anyukámnak sokat beszéltem neki mostanság tuti leesne neki a tantusz szóval hazudni sem fogok mert a házunk előtt áll meg stb mit mondjak miért kaptam????
2013. szept. 1. 13:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
85%

Na lefordítom mert ilyen szar fogalmazással régen találkoztam.


Fordított verzió:

Van egy pasi, akivel elvagyok. Kicsit idősebb tőlem, sokkal na ,és ma van a szülinapom. Felhívott, megkérdeztem hová-menjek?-, azt mondta virág boltba. Hiába mondtam, hogy nem kérek-virágot-, nem hajlandó teljesíteni. Anyukámnak sokat beszéltem neki(????hülye vagy)-róla- (te szuka) mostanság, tuti leesne neki a tantusz, szóval hazudni sem fogok mert a házunk előtt áll meg -a virággal-stb. mit mondjak miért kaptam-a virágot-????


Jó tanács: Ülj le leány, elégtelen.

2013. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

ma 13:28


Én is pont ezt akartam:)))


A kérdezőhöz meg szavaim sincsenek...

2013. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Hát mit számít, hogy miért kaptad, 21 évesen az ember néha előfordul, hogy virágot kap.


Amúgy meg légy óvatos a vénemberrel....

2013. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha annyi eszed van, hogy hagyod magad rászedetni vén csávókkal, akkor vállald is fel! Amúgy ez nálam is elégtelen és mínusz 20 pont a Mardekárnak. :D
2013. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok már drágáim, de telefonról írtam, és elég gyorsan próbáltam pörgetni a dolgokat!

Végül is meg kaptam a virágot és anyukámnak teljesen az igazat mondtam el, hisz az a legtisztább!

Ha ti még nem hibáztatok akkor gratulálok.

Aki normális választ írt annak pedig ezer köszönet.

2013. szept. 1. 21:13
 36/37 anonim ***** válasza:
Ez még mindig csak egy nyelvtan kettes lenne általános iskolában, továbbra is javaslom a nyelvtankönyvet...
2013. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
:) Meg van már a nyelvtan tanári diplomád esetleg?? Nincs?? Nem iskolába dolgozol? Egyáltalán dolgozol valahol vagy csak itt interneten osztod az észt?? Névtelenül?? Gondolom életed nincs :)
2013. szept. 1. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!