Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jo lenne?

Szerintetek ez jo lenne?

Figyelt kérdés
Anyukamek kulon valtak. ez engem nagyon megviselt. mivel nagyon korodtem az apukamhoz ezert ez egy nagyon nagy pofon colt nekem. talan amiert nagyon szeretttem azert fajt megjobban naprol napra, felek hogy tesom is elmegy meg anya is. meg mamawk. mindig azt mondjak hogy, swmmi nem lesz de felek hogy, anyanak baratja lesz. apanak eleve baratnoje van. ee ot mar nem szeretem, azon gondolkozdtam hogy, ha talan anya vagy barki elmenne az eletembol es ne torjek ossze megint, es bantsam magam ezert eltavolodok toluk. ugymond egyesuli eletet elek. vagyis nem fogok toluk fuggni. ez jo?
2013. aug. 31. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az élet úgy nem élet, hogy nem kötődsz másokhoz. Amit most tapasztalsz, az felkészít a felnőttkorra, sajnos mást nem tehetsz, mint veszel egy nagy levegőt, és szilárdan állod az élet megpróbáltatásait. Nem fog ez mindig ennyire fájni, és nem lesz abban semmi rossz, ha a tesód felnő, vagy anyudnak barátja lesz - nem akarod, hogy legyen valaki, aki boldoggá teszi? Egy boldog anyukával te is boldogabb lehetsz. Sajnálom, hogy ezt át kellett élned, de hidd el, sokan mások is átélik, ki-ki a maga módján, de az élet megy tovább - nem feltétlenül rosszabbul, csak másképp.
2013. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó így. Épp ellenkezőleg kellene tenned szerintem. Meg kellene nyitni a szíved a többi ember felé. Megpróbálni megszeretni apukád barátnőjét, később anyukád új barátját, tesód barátját/barátnőjét, stb. Az ellenségeskedés csak bánatot szül. Ha pozitívan állsz mindenkihez, ők is úgy fognak állni hozzád. És az sosem baj, ha több ember van, akire számíthatsz. Próbáld meg a negatív gondolatokat száműzni. Így leszel boldog, hidd el, nem úgy, ha senkit sem akarsz szeretni, mert akkor ők sem fognak téged.
2013. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!