Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képesek lennétek a saját...

Ti képesek lennétek a saját Anyukátokra rontást küldeni, mert nem vesz nektek telefont? O. o

Figyelt kérdés

hmm..ma nemm rég láttam a kintlévő kérdést ,így szólt : "Anyu nem engedte meg, hogy vegyek egy másik mobilt, pedig nem is drága. Hogyan szórjak rá egy kis rontást, hogy öcsém mindig lepisilje pelenkázáskor?"

Atya viláág!! Hova fajulunk emberek? A saját Anyukáját és a kis öccsét ? pfff.... GÁZ !! Nagyon kiakadtam ezen a kérdésen..hülye gondolom lány ..már elnézést ,gondolom mindene meg van és csak a divat kedvéért lenne képes a saját családját elátkozni ? O.o OMG.. ja és a vicc az egészben ,hogy szerintem azt sem tudja mit beszél,hogy mit jelent az ,hogy "rontás" és ,hogy az egyszer vissza száll..!! Remélem elolvastad a válaszomat is a kérdésedre ! :) Remélem ,hogy egy kicsit elgondolkodsz a sok válaszon ! Kívánom,hogy meg legyen a szaros telefonod és ,hogy boldog légy ! ;)



2013. aug. 30. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Emberek!


A kérdező a bizonyíték rá, hogy

MÉGIS VAN ÉLET AZ AGYHALÁL UTÁN!!

2013. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tessék kérem komolyabban venni ezt a VUDU témát!

http://www.youtube.com/watch?v=Yen_ds-AjmU

2013. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!