Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Viktor névről vélemények?

Viktor névről vélemények?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Nekem mindig Orbán Viktor jut eszembe, innentől kezdve no comment.
2013. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Elég régi név, nekem nem tetszik különösebben, pláne attól ráz ki a hideg ha valaki elkezdi becézni ("Viki")
2013. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is sokszor Orbán Viktor jut róla az eszembe:D De én ismertem egy másik Viktort is szóval erről a névről egy kicsit ducibb fiú jut róla az eszembe aki kötekedő és nem valami illedelmes,de a pofija nagyon aranyos:)
2013. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Most vonatkoztassunk el Orbántól :)
2013. aug. 27. 13:52
 5/24 A kérdező kommentje:
A magyarosított változata (Győző) jobb?
2013. aug. 27. 13:52
 6/24 anonim válasza:
6%
Nekem a Győző nem tetszik..é akkor már a Viktor sem. Olyan beképzelt.
2013. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem semmi baj sincs a Viktorral. Ez egy normális név, nem úgy mint egy alábbi kérdésben az Etele.


Van több Viktor Ismerősöm is. Ennyi erővel se László, se Antal se,József, se Ferenc, se Péter se mittudomén milyen nevet se adjunk a gyereknek, mert ebből is mind van politikus.

2013. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régebben olyan semleges volt...nem is tetszett de nem is utáltam. Aztán volt idő mikor utáltam de a női párja miatt. (Viktória miatt). Most pedig megismertem egy Viktor nevű fiút aki túl közel került a szívemhez de sajnos nem lehet az enyém és most van idő mikor imádom a nevet (na és a fiút) de van mikor még ha meghallom vagy meglátom e nevet elkap az idegbaj!
2013. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Evonatkoztattva Orbán papáról, kicsit misztikus, kicsit különlegesnek tartottam.
2013. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
A név hangzásával semmi bajom, még tetszene is, de nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy azok a Viktorok, akiket eddig ismertem, mind unszimpatikus, idióták voltak. Ráadásul, ha kimondják ezt a nevet, egyből először Győzike, majd Orbán Viktor arca villan be.
2013. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!