Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények a Katie (Kéti) névröl?

Vélemények a Katie (Kéti) névröl?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
magyarnak?? semmiféleképpen sem!!! KÉTI? így leírva, brutális! neeeem... de ha ugy, hogy katie na úgy már tetszik, nagyon is, hallásra is kellemes :)
2010. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nos,most magyarországon vagyunk,de hamarosan angliába visszamegyünk a páromalé
2010. júl. 26. 17:04
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Angliában oké, de Magyarországon ne, mert cigányos.
2010. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név, én is Katalin vagyok, ami az egyik "rokona" ennek a névnek :)
2010. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
első vagyok: Jó ha külföldön fogtok élni és KATIE-ként lesz anyakönyvezve akkor tetszik igen :)) de igaza van a 2.-nak magyarországon ne adjátok neki :D:D
2010. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon Katalin,és még véletlenül sem cigányos. Ősi magyar név. Angliában pedig jó a Katie.
2010. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

lol

Akkor volna jó, ha kint Angliában írnák az anyakönyvi kivonatba, hogy Kéti. :D

(Egyébként szép név)

2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 17:08

Mi az hogy az egyik rokona? Magyar megfelelője...beszéljünk már értelmesen.

Egyébként nem a Katalinra mondtam, hogy cigányos, hanem ha itthon Katie-nek hívnak valakit, az az, mint pl. a Dzsesszika és hasonló "szépségek". Ja és ha már a Katalinnál tartunk, akkor a Kata magában jobban tetszik, fiatalos.:)

2010. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 17:08

Mi az hogy az egyik rokona? Magyar megfelelője...beszéljünk már értelmesen.

Egyébként nem a Katalinra mondtam, hogy cigányos, hanem ha itthon Katie-nek hívnak valakit, az az, mint pl. a Dzsesszika és hasonló "szépségek". Ja és ha már a Katalinnál tartunk, akkor a Kata magában jobban tetszik, fiatalos.:)


A Katherine magyar megfelelője a Katalin, a Katie már egy rövidített változat, annak inkább a Kata a magyar megfelelője. Tehát nem ugyanaz, csak hasonló eredetű.

2010. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha kint vagytok, és olyan nevet akartok, aminek van magyar megfelelője, akkor jó név!

De készüljetek fel, hogy az egyik leggyakoribb Nagy Britanniában (a sok-sok Kate és ehhez hasonló nevű énekesnők pl. foggal-körömmel szeretnék megkülönböztetni magukat egymástól, és ez "civil" viszonylatban is így van). :)

2010. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!