Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem őt egy hétre?

Elengedjem őt egy hétre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lányom jövő nyáron lesz 17 éves, és fejébe vette, hogy a barátaival szeretne lemenni egy hétre Balatonra. Tolna megyében lakunk, így az északi part nem lenne tőlünk annyira távol. Megbízom a lányomban, eddig akárhányszor elengedtem ki este, sosem élt vissza a bizalmammal, vagy jött haza részegen, esetleg drogosan. 8- an mennének, mindegyik vele egy idős. Bár mint mondtam, megbízom benne, de nagyon féltem, ti elengednétek a helyemben a ti gyereketeket? 41/L

2013. aug. 25. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy az anyja vagy, nem az apja, de így 41 évesen még lánynak érzed magad, nem nőnek?
2013. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én elengedném. De miután beleolvastam a sex kategoriába a nők által feltett kérdésekbe, inkább még sem engedném el:D
2013. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
szerintem simán elengedheted, egyszerűen csak kérd el a címet és néha írj egy sms-t vagy hívd fel, hogy minden oké-e. 17 évesen már simán mehet nyaralni a barátaival.
2013. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha megbízol benne, akkor persze. Az anyja vagy, félted ez természetes. De nem olyan kicsi már, valamelyest tud vigyázni magára. Mellesleg lassan nagykorú lesz, akkor már nem igazán engeded vagy sem, inkább elfogadod vagy sem. Én soha nem voltam bulis, balhés, volt hogy esténként kijártam a barátnőmmel, de időben haza is mentem. Nálunk soha nem volt kérdés, hogy mehetek e és soha nem is használtam ki a helyzeteket. Megbíztak bennem, megbíztam bennük. Ezt az én gyerekemnél is így szeretném, bár még ahhoz pár évet nőnie kell. Szerintem mindenképp engedd el.
2013. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
engedd el, azzal a feltétellel, hogy amikor odaér, amikor hazaindul, és közben is min. 1-2 alkalommal ad magáról életjelt (akár csak egy sms-t hogy minden OK) tudod kivel és hova megy pontosan (barátok neve, kemping/szállás neve, címe, visszaérkezés napja, költőpénz pontos mennyisége, programok nagy vonalakban, csak annyi hogy túrázós/strandolós/városi/bulizós út) és előre lefektetitek a szabályokat (nem részeg, nem drogozik, védekezik)
2013. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!