Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem őt egy hétre?

Elengedjem őt egy hétre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lányom jövő nyáron lesz 17 éves, és fejébe vette, hogy a barátaival szeretne lemenni egy hétre Balatonra. Tolna megyében lakunk, így az északi part nem lenne tőlünk annyira távol. Megbízom a lányomban, eddig akárhányszor elengedtem ki este, sosem élt vissza a bizalmammal, vagy jött haza részegen, esetleg drogosan. 8- an mennének, mindegyik vele egy idős. Bár mint mondtam, megbízom benne, de nagyon féltem, ti elengednétek a helyemben a ti gyereketeket? 41/L

2013. aug. 25. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Majd jövőre meglátjuk addig bizonyíthat az még nagyon messze van.
2013. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
elmondásod alapján egy érett, megbízható, becsületes és értelmes lány, aki valószínűleg most sem balhézna, ráadásul közel is van a Balcsi, tehát nem messze menne. Én engedném, azzal a feltétellel, hogy 1. továbbra sem iszik/drogozik/balhézik 2. legalább annyit tudsz a barátairól, hogy megbízhatóak. Jövőre nagykorú, bízhatsz benne.
2013. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*majdnem nagykorú, bocsi, kimaradt
2013. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én elengedném,aztán betegre aggódnám magam amíg távol van!:)
2013. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elengedném. (Gyanítom te vagy a lány, mert anyukád biztos nem írta volna, hogy 41/L).
2013. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

41/L

???

:-D

2013. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyerekem,mert én a tini oldalról írok,de hallgasd meg az én történetemet,kérlek!Vagyis olvasd el,miután sajnos elmondani nem tudom.

Na szóval..anya 58 éves jelenleg.2 éve az egész család azt erőlteti nyaranként,hogy menjek már egyedül ynaralni barátokkal ide-oda.Nekem nincs olyan barátom,barátnőm,akivel elmehetnék,mert egyiknek az anyukája sem engedné,vagy anyagilag nem támogatná ezt az ötletet,még mindig,pedig mi már elmúltunk 17 évesek.Bár én ezt a nyaralósdi dolgot nem is szeretem,és soha nem is szerettem.A táborokat a sulival szerettem,meg az 1-2 napos kirándulásokat,de ennyi,kifújt.Utálok elmenni a háztól több napra,vagy akár hétre.Ide köt minden,itt szoktam meg a csendet,a városba pedig a nyüzgés és a tanulás miatt járok be(nyáron csak a nyüzsgés miatt).

Én a városokat szeretem,a városnézést,a városi fényeket,a forgalmas utakat,a dugókat,amikor a városi buszon heringparti van,közben meg sietek és úgy kell tolongani a buszon..hogy miért szeretem?Mert így érzem,hogy van körülöttem ÉLET.Hogy mennek a dolgok rendes kerékforgásban.Na és ugye ezt anyáék nem nagyon értették,mert ebben a "családban" mindenki olyan mehetnékes volt,hogy kirándulni,nyaralni,vízpart,Balaton..stb.

Én ennek ellenére nem lettem ilyen,és szerintem ez nálam csak jól jött ki.


Viszont azt tanácsolom,hogy engedd el a lányodat,vigyázni fog magára,örül,hogy elengeded.Ha meg nem örül,meg nem veszi szívesen a tanácsaidat,amit majd elmodassz,akkor ne engedd neki!Teszteld először,én ezt javaslom,hogy mennyire érett a gondolkodásmódja..mert hogy megbízható,az még nem elég.A tanácsaidat is szívesen kell,hogy fogadja.


17/L

2013. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. Gondoltam kiírom, hogy az anyja vagyok, nem az apja:)
2013. aug. 25. 15:32
 9/15 A kérdező kommentje:

Mostmár nem utolsó, hanem 5.!

Egyébként 8/8 köszönöm:)

2013. aug. 25. 15:34
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem 16 évesen elengedtek a szüleim néhány napra a barátnőimmel nyaralni, örök emlék, nagyon jól éreztük magunkat.

Tudd, hogy hova mennek, legyen meg a cím, a nyaraló, vagy kemping telefonszáma, beszéljétek meg, hogy rendszeresen hazaszól, hogy minden rendben.

Én elengedném.

34/N

2013. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!