Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek kéne lépni?...

Szerintetek kinek kéne lépni? Apának? Lányának?

Figyelt kérdés
Van egy apa. Neki 5 gyereke és 2 exneje. Az első felesége utcára került a 2 lányával akik akkor 6-7 évesek voltak. A második felesége kisemmizte válásnál az apát. Apa vállalkozó tehát már 2 év alatt kifizetett egy 15 milliós házat. Első 2 gyerekével nem foglalkozott. Most mire 30 lett az egyik 2 gyerekével és férjével beköltözhetett hozzá a nagyházba ahol még a 18 éves öcsi lakik. Apa a kisebb hazban lakott a barátnőjével aki depressziós és féltékeny az apa gyerekeire. Föleg a 30 éves lányt nem szereti mert sajnos a lány nem tudja elfogadni ha csunyán beszélnek a testvéreiről/családjáról. Tény hogy a lányt az apa és barátnője szakítása után a depressziós beteg barátnője megfenyegette hogy kitapossa a belét és folyton le cigány q..vázta és fel is akarta jelenteni mert elmondása szerint a lány felregizte egy társkeresőre. Azért a következtetés mert pont aznap történt a regizés mikor elköltözött az apa kérésére és a lány törölte facebook ismerősei közül. Apa azért küldte el mert már nem bírta elviselni az állandó éjszakai veszekedéseket és a csúnya szitkozódásokat. A lány terhes lett az apukája visszafogadta a barátnőt mert jó az ágyban. A barátnő korábban az öcsit bántotta folyton lelkileg. Mellette munkahelye csak 2 hónapig volt mert nem bírta az újsághordást. A nő tizenéve gyógyszeres kezelést kap és a karácsonyt is intézetben töltötte öngyilkossággal való fenyegetőzés miatt. Még nem költözött vissza de a lány kiakadt, hogy míg ő semmit nem kapott eddig csak a lehetőséget, hogy ott lakhasson míg sikerül összegyűjteni egy tőkét a lakáshitelre, addig exbarátnőt apa elvitte külföldre nyaralni. Az öcsi kapott egy fogd be a szád autót a lány pedig csak nem érti mi ez az egész. Apa kijelentette, hogy főzni nem tud és a dugáson kívül semmire nem jó mégis őt választotta. A lány tehetetlen a családjával. Elköltözni nincs hova mert a megtakarítás elviszi a pénzüket. Apának kéne lemondani egy jó szexpartnerről annak ellenére, hogy elveszítheti így a gyerekeit vagy a lánynak kéne elmennie a családjával terhesen, hogy apa és a barátnője újra összeköltözhessen?
2013. aug. 25. 14:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

"azt mondták az orvosol meddő vagyok. Mégis egys,er csak terhes lettem"


Egymás után kétszer is? Ez azért elég hihetetlen...

2013. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

"Nem tudunl hipp-hopp hova menni, de úgy látom itt mindenli ek van saját lakása/háza."


Senki nem írt saját lakásról létezik albérlet is, az emberek nagyobb hányada így él, és nem az apja nyakán.


"Ha úgy gondoljátok hogy 30 évesen nem itt kéne tartani, hát tudjátok ha 19 évesen licsit segített volna a szülő nem itt lennék."


Már 19 évesen sem arra kellett volna várni, hogy valaki adjon pénzt neked, hanem elkezdeni dolgozni és közben spórolni. Akkor nem itt tartanál!!!

2013. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

19 évesen saját albérletet fizettem. Mi szeretnénk saját lakást. Másrészt akkor már nem értem.

Akkor felelőtlen vagyok ha albérletre vállalok gyereket? Vagy az albérlet a normális? Igen mikor már jobban kerestünk be mertük vállalni a 2. babát. Kövezzetek meg. De a kérdés az volt hogy aputól normális dolog-e, hogy hagyja hogy a gyerekeit egy nő teljesen tönkre tegyen lelkileg minden ok nélkül. Ill. ott van még, hogy nem beszámítható a nő. Most nem lakik itt.

2013. aug. 25. 22:48
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem érzem , hogy apu nyakán élek amúgy sem. Egy telken két ház van az egyikben lakik ő. A másikban ami 100nm az öcsém lakott aki heti 2-3 alkalommal volt ott. Ezért jöttünk ide. Ha kétszobásban lakna akkor eszünkbe sem jutott volna.
2013. aug. 25. 23:36
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

Mivel apád háza, ezért teljesen jogos, hogy ö dönti el, hogy lakhattok-e ott vagy sem.


Mivel neki nem tetszik, hogy ott vagytok, nincs más választásotok, mint hogy mentek.


Apádnak nem kötelessége egy FELNÖTT NÖT családostól befogadni, még akkor sem, ha véletlen a gyereke. Másrészt már régebben befogadott (tehát nem állíthatod, hogy nincs benne meg a jószándék), az, hogy most elküld, a saját viselkedésednek köszönhetö. Az teljesen lényegtelen, hogy MILYEN apád élettársa, NEKED semmi jogod belepofázni, meg ennyire lenézöen írni róla.

2013. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem belepofázok! Másrészt azért hasonló helyzetben ti is fel lennétek háborodva. Ja és gratulálok kedves szülők , frankó lehet a gyerekeiteknek. Ezek szerint titeket nem érdekelne hogy az unokátok lkésőbb milyen körülmények közé kerül. Másrész ha 2 hétig minden este nem ezt hallgattam volna, hogy mégegyszer egy ilyet soha nem akar akkor nem is esne rosszul. És biztos, hogy a ti gyerekeiteknek sem esne jó ha olyan ember miatt lenne lelkileg összetörve akinek nem is ártottunk. Az egészből csak azt sikerült leszűrnötök hogy ide kényszerűltünk a családommal. Az tök normális ha egy nő így viselkedik. Pont ti vagytok akik beleszólnak a gyerekeik életébe, de észre sem veszítek.
2013. aug. 26. 08:38
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

NEm tudom, mit hözöngsz, NEM a válaszolók azok, akik gyerekeket szülnek a semmire, az apjuknál akarnak lakni családostól és közben még az apjuk barátnöjét is el akarják üldözni.


Egy FELNÖTT ember nem várja el, hogy bármelyik szülö is ettese, lakást biztosítson neki, nemhogy még a férjnek, meg gyerekeknek is.


A TI életeteket megoldani a TI dolgotok, nem pedig apádé.


Ennek semmi köze ahhoz, hogy melyik válaszoló milyen szülö, mert elvárják egy felnöttöl, hogy önálló legyen, és nem máson akarjon élösköködni és emellett me´g hözöngeni!

2013. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Olvass kicsit. Nem tart el. Úgy látszik itt senki nem azon akad meg, hogy apu olyan nővel van akit mi elfogadtunk. Aztán elkezdett ok nélkül belénk kötni. Először az öcsémmel kezdte, most pedig engem bánt. Bánthattok a hogy szültem, de az nem érdekel mert a körülményeim megengedték. A harmadikat későbbre terveztük. Apu jött át lobbizni a harmadik baba mihamarabbi érkezéséért. Jóhogy nem azt írjátok, hogy azért mert .a nő utál minket költözzünk el az öcsémmel együtt.
2013. aug. 26. 16:45
 19/21 A kérdező kommentje:
Szerintem itt csak egy válaszoló próbál leszólni. Gratulálok!
2013. aug. 26. 18:44
 20/21 e-ditta ***** válasza:

Nézd meg a válaszolók stilusát, akkor rájössz, hogy nem ugyanaz a valaki irogat, és több mindenkinek is lehet ugyanannyi a %-a.


Mellesleg nagyon igazuk van, te éld a saját életedet, de ne apád terhére, hanem keressetek a férjeddel albérletet.

Apád helyébben már akkor kidobtalak volna, amikor azon problémázol, hogy a párjával elmegy nyaralni, ahelyett, hogy neked adna pénzt egy lakásra!!!!


Apád kapcsolatába meg ne szólj bele, ha neki megfelel a nö - akár csak szexpartnernek is -, akkor az csak rá tartozik.

2013. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!