Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek kéne lépni?...

Szerintetek kinek kéne lépni? Apának? Lányának?

Figyelt kérdés
Van egy apa. Neki 5 gyereke és 2 exneje. Az első felesége utcára került a 2 lányával akik akkor 6-7 évesek voltak. A második felesége kisemmizte válásnál az apát. Apa vállalkozó tehát már 2 év alatt kifizetett egy 15 milliós házat. Első 2 gyerekével nem foglalkozott. Most mire 30 lett az egyik 2 gyerekével és férjével beköltözhetett hozzá a nagyházba ahol még a 18 éves öcsi lakik. Apa a kisebb hazban lakott a barátnőjével aki depressziós és féltékeny az apa gyerekeire. Föleg a 30 éves lányt nem szereti mert sajnos a lány nem tudja elfogadni ha csunyán beszélnek a testvéreiről/családjáról. Tény hogy a lányt az apa és barátnője szakítása után a depressziós beteg barátnője megfenyegette hogy kitapossa a belét és folyton le cigány q..vázta és fel is akarta jelenteni mert elmondása szerint a lány felregizte egy társkeresőre. Azért a következtetés mert pont aznap történt a regizés mikor elköltözött az apa kérésére és a lány törölte facebook ismerősei közül. Apa azért küldte el mert már nem bírta elviselni az állandó éjszakai veszekedéseket és a csúnya szitkozódásokat. A lány terhes lett az apukája visszafogadta a barátnőt mert jó az ágyban. A barátnő korábban az öcsit bántotta folyton lelkileg. Mellette munkahelye csak 2 hónapig volt mert nem bírta az újsághordást. A nő tizenéve gyógyszeres kezelést kap és a karácsonyt is intézetben töltötte öngyilkossággal való fenyegetőzés miatt. Még nem költözött vissza de a lány kiakadt, hogy míg ő semmit nem kapott eddig csak a lehetőséget, hogy ott lakhasson míg sikerül összegyűjteni egy tőkét a lakáshitelre, addig exbarátnőt apa elvitte külföldre nyaralni. Az öcsi kapott egy fogd be a szád autót a lány pedig csak nem érti mi ez az egész. Apa kijelentette, hogy főzni nem tud és a dugáson kívül semmire nem jó mégis őt választotta. A lány tehetetlen a családjával. Elköltözni nincs hova mert a megtakarítás elviszi a pénzüket. Apának kéne lemondani egy jó szexpartnerről annak ellenére, hogy elveszítheti így a gyerekeit vagy a lánynak kéne elmennie a családjával terhesen, hogy apa és a barátnője újra összeköltözhessen?
2013. aug. 25. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Az apa a saját hazában azzal él, akivel akar, ehhez a lányának semmi köze.

Inkább örülhetne, hogy az apa odafogadta családostól és inkább húzza meg magát. Ha meg tényleg ö húzatta az apa barátnöjét, akkor meg még örülhet, ha nem kerül bíróságra az ügy.


MINDENKÉPPEN az apának van igaza, a lány meg fogja be a száját.

2013. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát a gyerek nem lényeg.
2013. aug. 25. 15:19
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak akkor az apa ne hangoztassa hogy a gyerekei s fontosak. És az a gyerek többet fizet az apa házába mint saját maga. Ja és ezek szerimt kedves első az is normális hogy bár a lány nem ártott a nőnek az ok nélkül szidhatja mindenki anyját. És nekimehet bárkinek mikor elborul ax agua mert ő beteg. Értem. Fantasztikus szülő lehetsz.
2013. aug. 25. 15:24
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem írod ki, hogy te vagy a lánya?

Egyébként az ő tulajdona, nem a tied. Ezzel nem azt mondom, hogy igaza is van, hanem azt, hogy nem szólhatsz bele abba, hogyan éljen, bármennyire is megsértett vagy amiatt, hogy egész életedben nem törődött veted az apád.

A kapcsolatukba ne szólj bele.

A házra ne költs.

Azért csak törődik veled, ha már megengedte neked, hogy ott lakj...

Miért regisztráltad fel egy társkeresőre? Azért te nekem nem tűnsz éppen ártatlannak, meg se akartad ismerni azt a nőt... csak ítélkezel.

2013. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány de nem játszok ilyen dolgokkal. Ennél komolyabb a gondolkodásom. Sokak szerint magát regizte és azért nem mert feljelenteni. Amúgy attól, hogy 30 vagyok miért egyből arra következtettek, hogy csak én lehetek a hunyó. Sajnos úgy látom egy anyuka akinek van egy családja már nem is lényeg. Mivel én is a gyereke vagyok és fizetünk, hogy itt lehessünk nehogy már én féljek mikor kattan be a nő és üt meg valakit itthon. Felelősegteljes anyukaként igenis féltem a gyerekeimet és magamat is. A fiához azért nem mehet látogatóba mert megverte a fia feleségét. Rendőrségi eljárás is folyik ellene mert egy régi albérletét kiköltözés után kipakolt. Nincs erkölcsi bizonyítványa sem. És nem én zaklattam fel úgy a szomszéd nénit, hogy azt hittem szívinfarktust kap. Tegnap jöttünk haza a nyaralásból. A 4 éves fiam megkérdezte miért van itt és azt válaszolta , hogy azért mert tudja, hogy ez valakinek fáj és azért. . Mióta ideköltöztünk folyton kitalált dolgokat. Elöször az öcsémet piszkálta. Aztán egy nap az öcsém csinált magának reggelit apu házába és rossz vajat bontott ki. Olyan trágár szavakkal esett neki és szó szerint lökte ki a házból, hogy el sem hittük. Sírt vergődött. Öngyilkosdággal fenyegetőzött. Aztán bekerült a zárt osztályra. Volt, hogy aput zárta li a saját házából mert öcsém keresztanyja eljött beköszönni. Elvette övsém lulcsát és így nem tudott bememni enni a házba. Volt hogy olyan dol gokat tett hogy eszembe nem jutna megtenni még hasonlót sem. Egyébként 2 éve lakott itt és elötte volt barátja akit szintén csak lehúzott. Ja és a menekült táborban ahol korábban dolgozott , munkatársai szerint verte a betegeket. Ezért nem értem aput. Soha nem ittam nem drogoztam, nem lövetelőztem. Mindig becsületesen dolgoztam. Mégis azzal kezdte a mő hogy ennyi idősen itt tartunk, hogy nincs semmink. Ő 47 évesen csak a ruháit meg halom adósságot tud felmutatni. Eddigi életemben albérletről albérletbe mentem mert nem indított el senki az életben. A férjem pedig a válásakor otthagyta a lányának a lakásból a részét és a berendezést is. Válása után pár évvel találkoztunk. Bíztam apuban de nem tudom most mit tegyek. De egy biztos, elbeszélgetek erről apuval mert szerintem ez nem jó.
2013. aug. 25. 21:37
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

Te ELVILEG felnött nö vagy, akinem már régen nem az apától (egyáltalán a szülötöl) kellene függenie, nem az apa nyakán kellene élnie, föként nem férjjel meg két gyerekkel.

Eleve nem kellett volna két gyereket szülni úgy, hogy nincs lakás/albérlet.


A ház az apáé, ha TE az ö párkapcsolatát zavarod, akkor igenis jogos töle, hogy a saját érdekét nézi és nem akar miattad egyedül maradni.


Természetesen NEKED kell elköltözni, egy 30 éves nö már nem az apjánál kell, hogy éljen, föként akkor nem, ha szemétkedik az apa élettársával (ahogy a kérdesedben is írsz róla, az mindent elmond RÓLAD)

2013. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

"Értem. Tehát a gyerek nem lényeg."


Egy 30 ÉVES NÖ NEM gyerek!!!!

2013. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

" Amúgy attól, hogy 30 vagyok miért egyből arra következtettek, hogy csak én lehetek a hunyó. Sajnos úgy látom egy anyuka akinek van egy családja már nem is lényeg. Felelősegteljes anyukaként igenis féltem a gyerekeimet és magamat is."


Ha a nö TÉNYLEG ennyire közveszélyes, akkor egy FELELÖSÉGTELJES anyuka NEM akar ott élni, hanem keres rendes megoldást, mert 30 évesen nem az apa nyakán kellene élnie.


Ahhoz meg az égvilágon SEMMI közöd, hogy apukád KIVEL és MiÉRT akar együtt élni, ebben egyáltalán nem szólhatsz bele. Ehhez még akkor sem lenne jogod, ha apukád élne a TE lakásodban, de úgy, hogy az apa házában élsz, végképp.


Akármennyire is csüröd-csavarod a kérdésedet-válaszaidat, apádnak JOGA van eldönteni, hogy megengedi-e a továbbiakban, hogy ott lakhass, és neked semmi beleszólásod. Ugyanis egy felnött, családos nöt nem köteles az apja befogadni magához.

2013. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor olvass figyelmesebben . Nem én szemétkedek. Igen itt lakok nála mert tudod nem ad hitelt a bank tőke nélkül. És azt is elmondom ha már ilyen kedves vagy, hogy azt mondták az orvosol meddő vagyok. Mégis egys,er csak terhes lettem. Bocs. Nem keresek rosszul ahogy a férjem sem, de albérletből nem tudunk félrerakni. De úgy látom ez mem is érdekel téged. Csak kicsit gondolkozzatok. Nem tudok felregizni senlit akinek nem tudom az email címét és a jelszavát. Vissza is iga,olták ezek szerint ha tud róla.
2013. aug. 25. 21:53
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudunl hipp-hopp hova menni, de úgy látom itt mindenli ek van saját lakása/háza. Mi sajnos csak így tudjuk megoldani. Ha úgy gondoljátok hogy 30 évesen nem itt kéne tartani, hát tudjátok ha 19 évesen licsit segített volna a szülő nem itt lennék. Én sem örülök, hogy itt vagyok. Pont a nő akar kidobatni innen, de gondolom ez szerintetek tök normális. Hát szép. És elfogadom a segítséget aputól ahogy szerintem annó ti is elfogadtátok azért hogy az én gyerekem ne legyen később ugyan ebben a helyzetben. Apu tudna segíteni anyagilag de nem teszi. Na ezért alakult így, mert én nem kértem ő meg nem ajánlotta fel.
2013. aug. 25. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!