Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek a házasságnak jövője?

Van ennek a házasságnak jövője?

Figyelt kérdés

Harmincas éveink második felében járunk, két kis gyerekkel. A férjemet az elmúlt 2 évben sokadszorra kapom rajta, hogy egy ex nőjével (szintén házas, kis babái vannak) nagyon durván, lényegre törően szexchatel. Tudom a jelszavát, tudja, ezer éve a férjem mondta meg.

Kb. egy éve volt egy nagy beszélgetésünk, akkor fűt fát megígért, hogy abbahagyja, nem akar bántani (én lelkileg padlóra kerültem emiatt), majd egy hónap múlva megint lebukott, durvábban. Azóta kb egy év telt el, én azt hittem, vége. Mondjuk nem is ellenőrizgettem, ahogy korábban egy páromat sem, de okot sem adtak rá.

Ma valahogy volt egy rossz érzésem, a férjem éjszakás, és most láttam, hogy a munkahelyéről megint szexchatel a nővel, a nő is egyedül volt otthon, csak most hagyták abba, hogy hazajött a férje.

Egyébként ha erről nem tudnék, azt mondanám, hogy a férjem mintaférj és mintaapa. Fix munkarendben dolgozik, az idejével el tud számolni, a nő kb 60 km-re lakik.

Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben?


2013. aug. 23. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Felesleges esélyezgetned, z éjszakás műszaknak is ezer éve vége, vannak gyerekeitek, hát szépen felnevelitek-ki ki a saját családjáét.


És itt a mese fuss el véle:D

2013. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én a férjemet tuti, hogy csak egyszer kapnám rajta. Második esély nem lenne. És te ezt 2 éve tűröd? Csodák nincsenek, nem fog változni...
2013. aug. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az 5:15-ösnek igaza van. Megbocsátottál nem egyszer, miért hagyná abba? Tudja, hogy hogyan érint ez téged (na, meg mindenki mást is így érintene, ez nem egyéni hiszti), mégis csinálja. Hát akkor csinálja egyedül, én nem maradnék olyan pasi mellett aki ennyire nem tisztel és semmibe vesz...
2013. aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, és te magad írtad, hogy már a randit beszélték le, mikor lebukott...Ez mindent elárul, előbb-utóbb félre is fog kefélni, nemcsak csetelget...
2013. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is így gondolom, mint az utolsó pár válaszoló. Szerencsére, miután már a sokadik eset, így úgy gondolom, higgadtan fogom tudni ezt megbeszélni vele ma délután, ha felébred.

Számomra itt a lényeg, hogy becsapott, folyamatosan, úgy, hogy tudja, hogy ez mennyire padlóra küld engem. Semmibe vett és vesz most is. És főleg az fáj, hogy itthon tényleg minden rendben, de ezek szerint csak látszólag. Anno mindig megkérdeztem, miért csinálja, mi hiányzik neki? Mindig azt mondta, hogy semmi, szeret, csak hülye. Szóval nem lehet erről vele érdemben beszélni, mert hárít. De engem lassan már nem is érdekel, belefáradtam.

2013. aug. 24. 08:44
 16/17 anonim ***** válasza:

Az se nagyon fér bele egy házasságba, amit csinál.

Az meg még kevésbé, hogy ha van, amiről nem lehet kommunikálni.

Az meg sehogy, hogy tudja, hogy bánt ezzel...

2013. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia.Beszéltél a féjeddel?Jutottatok valamire?
2013. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!