Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihűlt érzelmek. Van ennek...

Kihűlt érzelmek. Van ennek jövője így? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
8 éves a kapcsolatunk az élettársammal, 2 gyerekünk is van. Úgy másfél éve észrevettem, hogy nincs köztünk se testi, se lelki kapcsolat, napokig alig szóltunk egymáshoz, havonta egyszer szexeltünk. Ezt igyekeztem tisztázni vele és próbálkoztam, hogy közelebb kerüljünk. Sajnos nem ment, lélekben igen távol volt. Ekkor aztán belesodródtam egy viszonyba, nem volt nehéz meghódítani, mikor a páromtól egy kedves szót nem kaptam hónapok óta. A viszony végetért pár hónap után, én visszanyertem az önbizalmamat és ezerrel dolgoztam rajta, hogy a párommal rendezzük a kapcsolatunkat. Egy kicsit több lett a szex-én mindig kezdeményeztem, de összességében nem változott a helyzet. Aztán egyszer csak ki tudja miért elkezdett visszatalálni hozzám, bújós lett, kedves, korábban járt haza, stb. Az csak a baj, hogy én addigra feladtam és eltávolodtam tőle. Míg fél éve még elképzelhetetlen volt, hogy ne kívánjam őt, most megcsókolni sincs kedvem, nem tudom kimondani, hogy szeretem és nem vonzódok hozzá. Mit tegyek? Már a saját érzéseimet sem értem. :(

2013. máj. 21. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán ő is félrement... és rájött, hogy vissza kéne mennie hozzád és azon a kapcsolaton dolgozni!

Csak az a kár, hogy nem egyszerre ér benneteket el ez az inger, nálad hamarabb lezajlott és már feladtad. Most ő akar küzdeni!

Hogy mit tegyél, ezt csak te tudhatod! Én tudom, hogy mit tennék: szünet, átgondolás, és ha ezután is reménytelennek látnám, akkor elválás!

2013. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A közöny közönyt szül. Ez történik, ha valaki csak magára gondol és nem beszél őszintén a másikkal. Szerintem hagyd a francba ezt a kapcsolatot, nincs értelme éveket elcseszni rá, ha már nem szereted.
2013. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A közös gyerekeink adnak értelmet a kapcsolatunknak.
2013. máj. 21. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Párterapeuta. És legyetek őszinték egymással.
2013. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tehát csak a köz gyerekeitek tartanak össze? ezt akarod ezzel mondani?
2013. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*közös gyerekeitek
2013. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4-es, én már ezt régebben is szerettem volna, de ő egyszerűen képtelen az érzéseiről beszélni. Még nekem sem beszél róla, pláne egy idegennek. Pedig sokat segítene, közelebb kerülnénk egymáshoz.
2013. máj. 21. 14:59
 8/11 A kérdező kommentje:
5-ös, igen, kimondhatom, csak ők tartanak össze. Jó barátok vagyunk, de semmi több. És az iránta érzett vonzalmam napról napra csökken.
2013. máj. 21. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te tudod már legbelül, hogy ennek vége...és a párod is! csak nincs erőtök kimondani!

pedig az lenne a legjobb,ha elválnátok és békében élnétek külön.

2013. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A párom most nagyon igyekszik, minden nap mondja, hogy szeret, megölel, kedveskedik, de sajnos már nem esik jól. Kibújok az öleléséből, és elfordítom az arcom. Nem gondoltam, hogy idáig jutok vele, még fél éve sem gondoltam.
2013. máj. 21. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!