Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihűlt érzelmek. Van ennek...

Kihűlt érzelmek. Van ennek jövője így? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
8 éves a kapcsolatunk az élettársammal, 2 gyerekünk is van. Úgy másfél éve észrevettem, hogy nincs köztünk se testi, se lelki kapcsolat, napokig alig szóltunk egymáshoz, havonta egyszer szexeltünk. Ezt igyekeztem tisztázni vele és próbálkoztam, hogy közelebb kerüljünk. Sajnos nem ment, lélekben igen távol volt. Ekkor aztán belesodródtam egy viszonyba, nem volt nehéz meghódítani, mikor a páromtól egy kedves szót nem kaptam hónapok óta. A viszony végetért pár hónap után, én visszanyertem az önbizalmamat és ezerrel dolgoztam rajta, hogy a párommal rendezzük a kapcsolatunkat. Egy kicsit több lett a szex-én mindig kezdeményeztem, de összességében nem változott a helyzet. Aztán egyszer csak ki tudja miért elkezdett visszatalálni hozzám, bújós lett, kedves, korábban járt haza, stb. Az csak a baj, hogy én addigra feladtam és eltávolodtam tőle. Míg fél éve még elképzelhetetlen volt, hogy ne kívánjam őt, most megcsókolni sincs kedvem, nem tudom kimondani, hogy szeretem és nem vonzódok hozzá. Mit tegyek? Már a saját érzéseimet sem értem. :(

2013. máj. 21. 14:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elmúlt már nálad. Kihalt belőled felé minden.Előfordul az ilyen, főleg ha mellé mész nőként.
2013. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!