Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek magamnak...

Hogyan szerezzek magamnak társat az életre?

Figyelt kérdés

Mindent megcsináltam eddig az életemben de ezt valahogy még nem sikerült valóra váltanom. Nyugodt, türelmes, kitartó ember vagyok. Amit a fejembe veszek azt megcsinálom. 20 év után szoktam le a dohányzásról, igaz évekig próbálkoztam és nehezen is ment, főleg, hogy cigis társaságban voltam és minden nap a pofámba fújták a füstöt, nem törődve azzal, hogy mennyire szenvedek. Sok mindent kipróbáltam ellene. De nem csak a cigiről szoktam le. Egy kis ideig szerettem az alkoholt. Utána pár évig masszívan cuccoztam. Gyakorlatilag 3 évet ágyban töltöttem az utóhatások miatt, egyszer kórházba kerültem és asztmásnak mondtak meg allergiásnak, később kiderült, hogy refluxom is van, akkor megdöglöttem majdnem. 20 métert alig bírtam megtenni, a harmadik emeletet szó szerint térden csúszva tettem meg. Sikerült leszoknom minden káros dologról (még csak kávét sem iszom), igaz rámentek az emberi kapcsolataim, a fél életem és egyéb dolgok. Voltak kapcsolataim de egyik sem volt hosszú életű és tudom is, hogy miért. Azóta rendszeresen sportolok mint ahogy gyerekkoromban verseny szinten is tettem, próbálok egészségesen élni és nagyon sokat fejlődtem azóta egészségügyileg is meg mindenhogy. Csak éppen párt nem találok magamnak. Akivel tudnék tervezni az mind házas vagy más okból kifolyólag nem lehet. A társkeresőket nem díjazom. Ugye a barátaim nagy része eltünt, egyedül ritkán járok bulizni, akkor is csak alkalmi partnereket találok. Lenne valami ötletetek, hogy hol keressek magamnak barátnőt, feleséget? Mert már eléggé korban vagyok és szeretnék már egy társat meg gyereket is lassan, na meg nem jó egyedül.


Ezzel nem arcoskodni akartam, csak elmondani az élettörténetemet (bár 1 hétig is mesélhetnék) és megmutatni, hogy ha nekem, a világ egyik leglustább emberének sikerült, akkor bárkinek sikerülhet. Csak nem kevés akaraterő kell hozzá és kitartás.

33/F


2013. aug. 23. 22:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
vegyél egy laptopot :)
2013. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
?
2013. aug. 23. 22:53
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Keres valami hobbit azzal kapcsolatba sok embert meg lehet ismerni.
2013. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Van hobbim de még nem találkoztam olyannal aki igazán szimpatikus.
2013. aug. 23. 22:55
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Le a kalappal előtted. Kívánom, hogy a világ egyik legboldogabb és legelégedettebb embere legyél 1-2 éven belül.
2013. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
4 Mi a hobbyd?
2013. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha találnék valakit akkor nem az egyik lennék, hanem a legboldogabb :)
2013. aug. 23. 22:57
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7 Te fogsz találni!
2013. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Én nem gondolom, hogy a társkereső béna dolog lenne, ha az ember nem talál más megoldást. Jobbat mondok. A chat a világ leggagyibb dolga, még is felnézek néha, ha nagyon unatkozom és találok is általában pár szintén unatkozó normális alakot. :)

Mondhatnám, hogy járj el valamilyen nagyobb közösségbe pl. sportolni, de nem tudom mik a lehetőségeid.

Egy szórakozó helyen az ember általában nem élete párját keresi, így ez is kilőve.

Sokan ajánlgatják itt a könyvtárat, múzeumokat is, lehet csak felénk kihaltak ezek a helyek, de én ezt sem ajánlanám nyugodt szívvel.

Igazából mégegy ötletem van, vegyél egy kiskutyát és sétáltasd napi háromszor alsó hangon, csak úgy tapadnak majd rád a csajok. :))

Na a hülye tippeket leszámítva, szerintem egy próbát megér a net. Sok idiótával össze lehet futni ez tény és nehéz kitartónak maradni, de nem ajánlgatnám ilyen nagy bátran, ha egy igen jó ismerősöm nem egy társkeresőn ismerte volna meg néhány évvel ezelőtt a feleségét és mostmár a kisfia anyját. :)

2013. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

"Egy szórakozó helyen az ember általában nem élete párját keresi, így ez is kilőve. "


Ez egy jó nagy marhaság.

Az exemet diszkóban ismertem meg, 12 évig voltunk együtt. A jelenlegi páromat szintén szórakozóhelyen ismertem meg, 3 éve vagyunk együtt.

2013. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!