Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagáltam túl vagy szerinte...

Én reagáltam túl vagy szerinted is jogos volt? Neked hogy esne az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap sétálunk a párommal az utcán és valamiről eszébe jutott egy korábbi barátnője és eképpen hozta szóba: "volt egyszer egy nő, akit dugtam..."és jött a sztori. A szóhasználattal van bajom, az egyáltalán nem baj, hogy megemlítette a volt barátnőjét és a történetet, ami eszébe jutott. Én kissé kiakadtam és kinyilvánítottam nemtetszésemet az alpári szóhasználat miatt. Kérdeztem, hogy neki hogy esne, ha úgy emlegetném a volt barátomat, hogy a pasi, aki 3 évig dugott. Azt mondta, hogy rosszul és bocsánatot kért.


Szeretem én nagyon a viccelődést meg poénkodást, de az efféle kifejezéseket egyáltalán nem találom humorosnak és szellemesnek. Lezártuk az ügyet, csak kíváncsi lennék, hogy másnak mi erről a véleménye.


Köszönöm.


27/n


2013. aug. 23. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen korrektül reagáltál, és úgy érzem a párod is vette a lapot....

úgyhogy gratulálok a kapcsolatotokhoz:)


Bár amúgy lehet a csaj tényleg nem volt a barátnője a szószoros értelemben, viszont ebben az esetben is van kevésbé alpári megfogalmazás.

2013. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem reagálnám túl, kb mindent tudok az exeiről és a kapcsolatukról, engem ez nem húz fel. Ha te olyat kaptál volna, mint amit néha én, már nem a párod lenne. :D
2013. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Abszolút igazad van. Örvendetes, hogy a párod azonnal megértette és bocsánatot kért.


A férfiak sokszor beszélnek egymást közt ilyen alpárian, főleg azokról a lányokról, akik nem voltak túl fontosak a számukra, jöttek-mentek az életükben. De a feleségem előtt ilyen ember alatti módon soha nem nyilatkozom, mert ezzel akaratlanul őt is lerántom erre a szintre.

2013. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt mondta a volt barátnőről, hogy azért nevezte így, mert nem érdemli meg, hogy barátnőnek nevezze. Én erre azt mondtam, hogy akkor is legalább rám legyen tekintettel a szóhasználat tekintetében.


Nem azon akadtam ki, hogy megemlítette az exét, én is megemlítem néha, ha úgy adódik.

2013. aug. 23. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazad van.Az alapvető tisztelet kijár még egy exnek is ilyen tekintetben,előtted és veled szemben pedig nyilván illendő normális hangnemben előadni az ilyesmit.Hiszen a stílus maga az ember,és csak az tisztel Téged igazán,aki más nőre is tisztelettel tekint,függetlenül attól,mi volt köztük.
2013. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat engem speciel nem zavarna, vannak ilyen nok. Pedig eleg kotozkodos vagyok, de ez nem erdekelne. Persze izlesek es pofonok.
2013. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is zavart volna, helyesen tetted, hogy szoltal. O pedig nagyon jol reagalt. Harmonikusnak tunik a kapcsolat, igy tovabb! :)
2013. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2013. aug. 24. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart volna.
2013. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd azt is tűrd el ha megcsal vele:D istenem:D
2015. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!