Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok elég jo a férjemnek...

Nem vagyok elég jo a férjemnek. Lehet itt egyáltalán tenni bármit?

Figyelt kérdés
A súlyom, az alakom, a -szerinte- semmittevésem, ahogy a pénzzel bánok.. konkrétan szinte mindennel baja van. Hogyan változzak meg ennyi mindenben? Mi a garancia, hogy akkor majd nőként fog rámnézni, ha ezeken a tulajdonságokon mind változtatok?
2013. aug. 22. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Tapasztalataim szerint ezek csak kifogások. Amikor már nem szeretjük a másikat, akkor kezd el idegesíteni minden tulajdonsága, az is ami amúgy nem is gáz.


Szerintem itt nem konkrétan veled van baj, hanem a kapcsolatotokkal.

2013. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Végül is megkérdezted tőle, hogy van-e valami amit még szeret benned?? Ami még nem zavarja???

Hajlok arra amit az első írt.. Ezek csak kifogások. Hiába fogsz megváltozni ezekben, akkor lesznek más hibák ami nem lesz neki elég jó..

2013. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy ne változz meg. Azért nem vagy elég jó neki, mert nem szeret. Kötözködik, próbál magától elidegeníteni. Egyes férfiak nem tudnak szakítani, és így harcolják ki, hogy a nő mondja ki, hogy vége. Lehet nálatok is ez van :(
2013. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

"Lehet itt egyáltalán tenni bármit?"


IGEN, LEHET! Lecserélni a férjet!

2013. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hiszen minden nő tökéletes, hibátlan, főleg itt a GYK-n...
2013. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre így nem nagyon lehet mit írni... lehet megalapozott amit a férjed mond és lehet, hogy tényleg csak kifogás.
2013. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!