Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet innen a folytatás?

Mi lehet innen a folytatás?

Figyelt kérdés

Lebegtettük egymás előtt a szakítás gondolatát. Nem mondtuk, ki, hogy végérvényesen vége, de sokat veszekedtünk mostanában. Nagy volt kettőnk között a feszültség a magánéleti téren, másról viszont tudtunk beszélni jókat.

Az lett vége, hogy nem jó egyikünknek sem és próbáljuk ki egymás nélkül, hogy jobb-e külön.


De most nem jó. jót tesz vajon ilyen estben a távolság?


Szerintetek ennek tükrében, lehet még folytatás bízhatok abban, hogy fog keresni?


2013. aug. 21. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem problémák minden kapcsolatban vannak. Csak azért, mert kicsit sok a vita, hülyeség szakítani, már ha azok megoldhatóak amúgy.

Azt itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy lesz-e jövője a kapcsolatotoknak. Üljetek le és beszéljétek át újra, hogy van e megoldás a problémátokra, avagy legyen végleg vége. Én ezt a szünetelés témát nem tartom megoldásnak.

2013. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a távolság soha nem tesz jót, főleg hosszú távon. Régebben mi is próbálkoztunk ezzel de, csak távolabb kerültünk. Csak is a problémák megoldása, megbeszélése a célravezető. Sok szenvedés után erre jöttünk rá.
2013. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy neki kéne a kezdeményezőnek lennie, különben csak úgy jövök ki belőle, hogy na ugye, hogy nekem (neki) volt igazam.


Akkor ment el, amikor olyat kérdeztem, ami őt érzékenyen érintette. És azzal akart szembesíteni, hogy a szavaknak súlya van.


Csak most mégsem tudom, hogy mi van.

2013. aug. 21. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem hittem a "próbáljuk ki egymás nélkül" elméletben. Ha meg tudjátok oldani a dolgokat, akkor erre semmi szükség, ha pedig nem, akkor az sem segít, ha egy hónapig külön vagytok. Lehet, hogy az első pár hét majd szép lesz együtt, de utána ugyanúgy visszatérnek a régi problémák. Elmenekülni felesleges a gondok elől.
2013. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudok egy kapcsolatot, ahol ez konkrétan működött. Pár hónapot voltak egymás nélkül, aztán rájöttek, hogy mégis kellenek egymásnak és most már tizenvalahány éve tart a kapcsolat.
2013. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!