Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek Ilyenkor? (Folytatás)

Mit tehetek Ilyenkor? (Folytatás)

Figyelt kérdés

Aki ezt a kiírásom elolvassa,annak érdemes az alábbi linket megnyitni,és azt is elolvasni,mert úgy érthető minden.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szóval,a bátyámat nem vettük fel dolgozni.Közöltem az anyámmal is.Ma reggel állok ki a kocsimmal az udvarból,a kocsifelhajtón várom a kislányunk,és meg állt előttem a két bátyám kocsival,és az anyám.Elkezdtek velem üvöltözni,a kislányom ahogy hallotta hogy kiabálnak nem jött ki.A kapun nem látnak át.Szóval én bezártam magam a kocsiba és csak kiabáltak,mint egy őrültek.Azonnal telefon a fülemen hívtam a párom.Sejtették,elmentek,de a kocsimba belerúgott az egyik bátyám.A párom azonnal haza jött.Szóval ami most a lényeg,hogy a párom felhívott olyan embereket akik úgymond meg "leckéztetik" őket.Azt mondja,hogy ő nem akar belefolyni,normálisan meg ezekkel nem lehet,és sok a veszteni valója,majd ők elintézik.Szóval elment ezekhez az emberekhez,és végül nem tudom miben állapodtak meg.És most nem tudom,féltsem-e a párom?Előfordulhat,hogy ezek az emberek leállítják őket?


2012. júl. 28. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félted a párod? Tök normálisan gondolkodik. Ne aggódj szerintem. Amit tenned kell? Ne engedd be a házadba az olyan rokonaidat, akik képesek "beléd rúgni" másodjára is! Közöld velük, hogy a házad tájékát messzire kerüljék el, mert feljelented őket!
2012. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Inkább a rendőrségen kéne feljelentést tenni és nem pedig verő embereket alkalmazni.
2012. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is rendőrt hívtam volna. Majd feljelenteném zaklatás miatt őket. Ha a családod képes neked támadni,akkor te is képes vagy bírósághoz fordulni.
2012. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régen is amikor a páromat megverték fel lettek jelentve,és még csak pénz bírságot sem kaptak,csak egy figyelmeztetést.Most még annyi sem történt.Nekünk az lenne a legjobb ha minél hamarabb meg oldódna,mert a bírósági dolog mint tudjuk évekig is húzódik,és ők nem nyugszanak ismerem őket.
2012. júl. 28. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

megverik a párodat majd bocsánatot sem kérnek viszont elvárják h támogassa őket?fura 1 család,már bocs.

szerintem igaza van a párodnak,mert ha nem tesz semmit akkor a családod addig fogja szekálni,amíg nem ad pénzt.én is ezt tenném az ő helyében,és meghagynám, hogy ha még egyszer a környéketekre mernek menni nagyobbat kapnak.

durva megoldás tudom,de durva embernek ez jár.

2012. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!