Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi van? Folytatás lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
van egy pasi aki szeret engem és én is őt.rendszeresen minden nap beszéltünk eddig msn-en,ritka esetben 2 naponta.mindíg írta h nagyon szeret és én vagyok neki a legfontosabb.most viszont úgy néz ki a dolog jelenleg h már 3 napja nem jött fel msn-re,pedig eddig mindíg fel szokott.de közbe meg a myvipjén rendszeresen fent van.akkor msn-re miért nem jön ha olyan fontos vagyok neki.mi a véleményetek erről?minél több választ szeretnék.köszönöm a segítséget.
2010. nov. 8. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem utál téged és letiltott!
2010. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz...:(((
2010. nov. 8. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet h tényleg letiltott, vagy nincs ideje msnezni csak vipet nézni..

de basszus.. miért nem taliztok.. ne már mindig msn -.-

2010. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak nem ér rá annyira.... írj neki myvipen hogy, hogyvagy, stb..:), ha már ott sem ír rád.. ak.. sajnos kerül vagy csak véletlenül nem figyelte... vagy nem küldte el a rendszer... neki.. (van ilyen.. megesett velem egyszer kétszer.. de szerencsére nem volt kínos..:) )

szóval nyugi.. írj. neki egy levelet.. hogy már régen besz.. és hogy mivan veled..:) :D, rem. csak egyszerű félre értés van.. a dologban..:) :S, sok sikert a továbbiakban... mag minden...jót :)

16/F

2010. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem próbáld meg az igazi világban, igazi pasival.


meglátod, ég és föld a különbség!


;-)

2010. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit 16:37 mondott

Írj egy levelet.. ha beszélni akar veled, akkor ott válaszolni fog...


De szerintem ne kérd számon, hogy miért nem volt...

2010. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2010. nov. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!