Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én Svájcban élek, és a...

Miholics Árpád kérdése:

Ha én Svájcban élek, és a lányomat Solange-nak nevezem el, akkor az szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha én Svájcban élnék és a lányomat Solange-nak akarom elnevezni akkor annak fogom elnevezni és nem érdekel egy rakás idegen véleménye.


Nekem ez a véleményem erről.

2013. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Solange.. Gyönyörű név.

Egy regényben így hívták a francia főszereplő lányt. Danielle Steel írta.

Szép név :)

2013. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Sok boldogságot Solange Miholicshoz! Ha nektek ez a név tetszik akkor hajrá, ne másokra bízd a döntésed :)
2013. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Miért is ne? Nem kell foglalkoznod senkivel! Manapság divat szokatlan neveket adni, akkor a te általad választott miért is lenne rosszabb? Ráadásul en szépnek tartom!


Amúgy nekem külföldi a férjem /nem európai/ es egy percig sem gondolkoztam azon, hogy az ő neveikbol valasszak a gyerekeinknek nevet, annak ellenére, hogy itt élünk mo-on! Ha mondom a kicsik neveit mindenki csak néz es eltereli a témát vagy vissza kérdez meg egyszer, hogy ez milyen név. Es érdekes mód, ha másoknak nem is tetszik en büszke vagyok rájuk es nem érdekel senki véleménye!

2013. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A vezetéknevedhez valóban nem megy, de egyébként külföldön, eredeti alakjában írva nagyon szép név.
2013. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez Svájc németajkú területein igen vicces név: So lange :D
2013. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha fiad lesz, az meg So kurz lesz :D
2013. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tegnap 20:47

Kaleidoszkóp a könyv címe amiben a francia lányt Solange-nak hívtak.. Tényleg nagyon jó kis könyv. Nekem is tetszik ez a név, és hasonló választ adnék mint az első hozzászóló.. Ha ez a név tetszik, akkor ezt adnám neki..

2013. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen Nektek! :)
2013. aug. 18. 10:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem azért, de... [link]

khm.

2013. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!