Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult, hogy újra kezdtéte...

Előfordult, hogy újra kezdtétek az exszel és sokkal jobb lett a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindig úgy gondoltam, hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve..de most mégis megpróbálom újra a párommal. Igaz, hogy csak pár hete költöztem el tőle. Egyébként nem megcsalás miatt ért véget..és úgy gondolom, hogy nem helyrehozhatatlanok a hibák amelyeket elkövettünk. Mégis magam körül azt látom, hogy aminek egyszer vége volt, annak tényleg vége kellett legyen. mit gondoltok?
2009. okt. 27. 20:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért szakítottatok. Én egyszer emgcsaltam a párom, mert fiatalnak éreztem magam az összeköltözéshez meg úgy egyáltalán a kapcsolat elmélyítéséhez. 1 hét külön, aztán rohantam vissza hozzá. Mert rájöttem, hogy őt szeretem. 3 hónyp múlva ő csalt meg és hagyott ott, mivel nem tudta elhinni, hogy szerethetem még a megcsalás után is (sokkal! jobban szeretem azóta). Szünet, rájött, hogy én kellek neki, újra összejöttünk, összeköltöztünk és élünk boldogan. Persze van egy-két kellemetlen emlék, de tudom, hogy mindkettőnket csak megerősített ez a dolog abban, hogy összetartozunk.
2009. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!