Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult, hogy újra kezdtéte...

Előfordult, hogy újra kezdtétek az exszel és sokkal jobb lett a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindig úgy gondoltam, hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve..de most mégis megpróbálom újra a párommal. Igaz, hogy csak pár hete költöztem el tőle. Egyébként nem megcsalás miatt ért véget..és úgy gondolom, hogy nem helyrehozhatatlanok a hibák amelyeket elkövettünk. Mégis magam körül azt látom, hogy aminek egyszer vége volt, annak tényleg vége kellett legyen. mit gondoltok?
2009. okt. 27. 20:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
79%
Én soha nem kezdtem!És fogom újra kezdeni!
2009. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én a saját barátnömröl mesélnék, hozzáment egy fiuhoz akivel együtt élt 2 évet, majd elváltak, rá 2 évre ujra elvette a fiu , azota két szép gyerekük van 15 és 13 éves! Hát ennyit erröl, szerintem ezzel mindent elmondtam !!!
2009. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Max 2-3 hónapig lesz jó,ut megint kezdődik elölről minden.És ismét jön a vég.Saját tapasztalatom ez volt.
2009. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2 ik vagyok

Ez szerintem teljesen arrol szol hogy együtt mit éreztek, mint ahogy leirtam van rá példa, de ezt ti alakitjátok !!

2009. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Mindig csodálkozom, ha valaki kétszer, esetleg háromszor/!/ házasodik ugyanazzal a személlyel. Nálam ez elképzelhetetlen. A válás nem egy népünnepély és illik legalább olyan komolyan venni, mint az esküvőt. Tehát: aminek egyszer vége, annak végérvényesen vége. Nálam így működik. Az ember általában komoly okkal szakit.
2009. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is külön voltam a páromtól kb két hónapig. Majdnem 10 év után akartam szakítani vele. Hosszú hónapokig örlődtem, és jeleztem neki hogy gond van. Csak a szakítás alkalmával jött rá, hogy mekkora és milyen hibákat követett el. Két hónapig könyörgött, hogy adjak neki még egy esélyt. Megesküdött, hogy megválltozik.

Én megadtam neki az esélyt. Ez két éve történt. Eddig nem bántam meg, remélem nem is fogom!

2009. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Újrakezdtem és épp olyan rossz volt a kapcsolat minden esetben. Ha két ember nem illik össze azon nem változtat semmi. Az idő sem.
2009. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Néha egy sokk segít jobban átgondolni a dolgokat. velem 1,5 év után szakított a párom. 1,5 hónap szünet után találkoztunk, és 1 hete vagyunk úgymond együtt. Ő össze akar költözni hamarosan, nekem viszont nem állt még helyre a bizalmam. Látni akarom, hogy tényleg akarja a kapcsolatot és engem. Most én vagyok bizonytalan. DE: van példa erre is, arra is. Az egyik barátnőm kb. minden héten szakított a párjával, mire összecsiszolódtak (nehéz természetű, helyzetű emberek mindketten), de nagyon szeretik egymást, tavaly házasodtak össze 5 év vihar után.

Szóval magadra hallgass. Csak őszintén.

2009. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
ha egyikőtök se tud változni, akkor teljesen felesleges az erőlködés.
2009. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik tényleg összeillenek, akkor is, ha nem jönnek ki mindig jól és nem veszi őket körül a lila köd.

Én sokszor kezdtem újra párommal, de mindig sokszor veszekedtünk, manapság már megismertük egymást és magunkat annyira, hogy szünetelünk, amikor valamelyikünkre rájön a bolondóra.

Nem a másiktól. Csak ettől a hülye világtól.

2009. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!