Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném ha a férjem...

Nem szeretném ha a férjem autót venne magának! Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik!

van egy autónk, de nem azzal jár ki, hanem a munkatársai hozzák viszik, és autót szeretne venni az útra!

Sajnos semmi tapasztalata, félek mellette is ülni ha ő vezet, figyelmetlen és agresszív!

Mivel testvérem is vett,és azzal jár külföldre így a párom is akar venni hogy le ne maradjon, de azért a testvérem sokkal jobban, oda figyelve vezet mint a párom, és nem akarom elveszíteni, vagy hogy baja essen de ő ezt nem érti meg, azt mondta akkor is megveszi!


Ráadásul már látszik a makacssága, hogy ő mindent jobban tud, testvérem mondja hogy kb 13 óra alatt ér ki, de a párom már mondja ő azt 10óra alatt teljesítené.

Ha mondaná hogy pl 14óra alatt érne ide, azt mondom oké van benne felelősség érzet de így hogy ő már tud mindent így nem szívesen engedném!


2013. aug. 13. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg, ha tudnál különbséget tenni a mondatfajták között! Akkor talán végig tudnám olvasni a kérdésedben leírtakat is! Kijelentő mondat végére nem szokás felkiáltó jelet tenni!
2013. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy arrogáns, öntelt balf***. Én nem féltenék egy ilyen embert, mert sajnos mindig ezek ússzák meg. Azt a felelősséget viszont nem vállalnám, hogy a párom öl meg egy 4 tagú családot, majd kiszáll egy karcolás nélkül, és közli, hogy nem ő volt a hibás. Már most elhagynám. Nem csak ezért, hanem azért is, mert ha ehhez ilyen gyerekes a hozzáállása, akkor máshoz is az lesz, és ez később is csak problémát fog szülni. Na meg a távkapcsolat se az én területem. Számomra minden indok meglenne, hogy már holnap pakoljak és költözzek tőle.
2013. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!