Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tenétek azért hogy...

Ti mit tenétek azért hogy eggyüt maradjon a család?

Figyelt kérdés
anya és apa folyton veszekednek apa azzal vádolja anyát hogy megcsalta de én az életemre mernés esküdni hogy any nem tett iet és van is rá bizonyítékom és már 1 éve ordibálnak esténkén és apa mind ezt azért csinálja hogy többet tudjon anyával szexeli de anya ár nem akar és apa is folyton puszit akar tőlem napi ezerszer de én egyszer se akarom mert undorító dolognak tartom h az apám puszilgason...és az apám is olyan mint egy gyerek és még engem is érint az egész a 13 éves lánynukat már nem is tudom hány északát sírtam át az üvöltözésüket halgatva és apa is avval fenyeegetőzik hogy felköti magát és mikor le metnem akkor csak azt mondja hogy takarodjak fel a szobámba de ugyse tené apa mert tulságosan fél meghalni csak játsza magát de akkor is milyen ezt a lányának hallani és ez mind rám zudul mert nem mutatom ki de ez nagyon fáj és már egyszerűen nem tudok mit tenni.

2013. aug. 12. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és azt még le se írtam hogy apa nem is egyszer nem is títszer már megcsalta anyát mikor a báttyám már megszületett el is akarta hagyni de aztán jöttem én akkor le ált de néháány honapja megint elkezdet esténként eljárni és mégcsak meg se probált mentséget keresni hogy hova megy
2013. aug. 12. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Van egy kifejezetten előnyös elfoglaltság a számodra, úgy hívják: Magyar Helyesírási Lexikon.
2013. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy… Sajnos a kapcsolatukon te nem tudsz javítani. Próbáltál már beszélni anyukáddal arról, hogy mennyire zavar téged a helyzet?

A puszilgatást én is zavarónak tartanám. Mind meg neki kerek perec, hogy ne csinálja.

2013. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam senkire ki vetiteni a bánatom és ha anyának elmondanám menyire fáj iszonyú bűntudatot érezne és én eszt nem akarom és már nagyon sokszor elmontam apának vesxzekszik velem 1 óráig miata le nyukszik 1 napig békén hagy következő nap megint csesztet vele
2013. aug. 12. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért hiszi, hogy anyukàd megcsalja, mert az apud azt csinálta.Egy kicsit bolondos az apud, lehet bûntudata van és azért csinálja,amit csinál az anyuddal fél, hogy visszakapja!
2013. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okollhatnám apát is gyűlölhetném de ha akaqarnám se tudnám olyan sok mindent tett értünk de nem veszi észre hogy miközben mindent meg ad a boldogságom veszi el és ez az eegész már annyira el komolyodott ohgy az anorexia volt amibe menekültem de azon már túl vagyok és még annyira sem figyelnek hogy észre vegyék hogy hónapokig anorexiás voltam...
2013. aug. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!