Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél házat közösen a fiaddal...

Vennél házat közösen a fiaddal? Két külön lakással, pl. ikerház, vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk, de itt annyi rosszat olvastam, hogy nem tudom, jó lenne-e.
2013. aug. 11. 20:49
1 2
 11/15 málna_ ***** válasza:
Én sosem költöznék össze olyan férfival aki az anyjáékkal él. Még ha ikerházról is beszélünk.
2013. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép és jó, Kérdező, de egy felnőtt férfi ne lakjon már az anyjával. Egy felnőtt nő sem. És ha nőt hoz haza? Ha megállapodik, családja lesz, gyereke? Akkor lesznek a bajok, nem most. Nem egy normális helyzet, hogy családja van, felesége, gyerekei, és közben ott a mama a fal másik oldalán.
2013. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az anyámat. Mi is összetartó család vagyunk, anyám révén megtanultam hogy mindennél fontosabb a család. Nagynénéim, nagybátyáim messze laknak tőlünk, de ha baj van ahogy írod, mindenki szó nélkül megy és segít. Ehhez nem kell egy házban élni.

Anyám vidám, belevaló nő, a barátnőm is szereti. De ha eljön amikor úgy döntök hogy itt az ideje megnősülni, családot alapítani, akkor azt külön fogom megtenni. Így is tudni fogom, hogy anyámékra és a család többi tagjára is számíthatok, sosem leszek egyedül.. De kell hogy legyen egy kis szabadság is..Lehet szeretni egymást kicsit távolabbról is..

23/F

2013. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem az itteni válaszok alapján fogsz dönteni. :) Ha olvastad az itteni válaszokat, akkor tudod, hogy a legtöbb esetben nekiesnek a kérdezőnek.

Én nagyon örülnék, ha a szüleimmel lakhatnék, pedig nekem nem is olyan jó a kapcsolatom velük. Tudom, hogy nem másznának bele az életembe és nem figyelnék a lépéseimet. Szerintem, ha a fiad is azt mondja, hogy szeretne veletek lakni, akkor hajrá, sok sikert :)

2013. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó!

Studírozom még, rengeteget gondolkodom, hogy lenne jó, beszélgettünk már sokat róla.

A fiam és a férjem is nagyon jó természetű, de a fiam inkább uralkodó típus, de általában nagyon jók a meglátásai.

Az eddigi barátnői szerint annyira nem "anyuci pici fia"típusú, hogy sokszor inkább arra panaszkodtak, miért engedjük, hogy mindig ő döntsön. A jelenlegi barátnője örülne, ha közös házat vennénk, pedig ő szinte mindig itt van, tehát szinte együtt élünk. Akkor meg külön laknánk, hiszen olyan házat vennénk, ahol a két lakás teljesen külön bejáratú.

Mindenesetre még csak kezdeményezek egy újabb beszélgetést.

2013. aug. 12. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!