Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Kicsilány951023 kérdése:

Szerintetek ez normális dolog? Ti mit szóltok ehhhez az egészhez?

Figyelt kérdés
Naplót vezetek már 2 éve és a költözésünk során nem sok mindent tudtam magammal vinni és hát többek között a naplómat se jól eldugtam .... meg se álmodtam volna hogy nagyanyám elolvassa.... ráadásul mivel az egész két év eseménye le van benne irva minden.. így hogy más is elolvasta olyan mintha meztelenül állnék nagyanyám előtt.... hogy van képe elolvasni a naplómat.. és még ráadásul ki is teregeti mindenkinek... nagyon dühös vagyok ... nem tudom hogy tudnék neki megbocsájtani ezek után és hogy hogy tudnék benne megbizni .. ráadásul ellenem akarja hangolna a jelenlegi barátomat is....
2013. aug. 9. 14:45
 1/5 anonim válasza:
20%

Szia,


Ez egy nagy lehetőség Neked, nem is gondolnád. Végre élhetsz titkok és képmutatás nélkül ahogy mindenkinek élnie kéne. Csak próbáld meg hogy nem hazudsz, egész más lesz az életed... LEsznek akik leszakadnak az életedből, de akik maradnak tényleg téged szeretnek... El se tudod képzelni, hogy ez mennyire felbecsülhetetlen...


Vagy hazudozz tovább és élj egy hazugság kupacban... Végülis Te döntesz...

2013. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nővérem mindenki naplóját elolvasta, anyámét is. Mjuk anyám naplóját a férje is elolvasta, majdnem el is váltak, pedig anyám meg se csalta...


Tanács: ne vezess naplót, vagy tedd elektronikusan és a gépeden dugd el jól.

2013. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem találo a névválasztásod. Vszinüleg néhány év mulva te is csak nevetnél ezen. Most persze nagyon komoly a dolog. Szerintem állj komolyan a nagyanyád elé és mond meg, hogy ez a te titkod volt. Ö is tudhatná, hogy ez csakis rád és a naplodra tartozo dolgok. Ha egy cseppnyi szeretet is lenne benne, ezt tiszteletben tartotta volna. Nem ezt tette. Nem becsüli benned az embert. Kéred, hogy ne is akarja tartani veled a kapcsolatot a továbbiakban.
2013. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megbízni ezek után?sajnos sehogy, eljátszotta a bizalmat, nem neked kell ezek után tenni a visszaszerzésért..hogy pedig még áskálódni kezd a barátodnál, a legalja.
2013. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, ezért nem vezettem sosem naplót. Egy ideig volt egy blogom, oda írtam le a dolgaimat névtelenül.

Már magában az sem szép, hogy elolvasta a nagyi, az meg aztán kifejezetten undorító dolog, hogy fel is használja ellened az olvasottakat. Mindenképp megmondanám neki, hogy ehhez nincs joga, és kikérem magamnak, valamint idős korára szégyelhetné magát.

2013. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!