Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég kereszteléshez, ha csak...

Elég kereszteléshez, ha csak keresztapa van?

Figyelt kérdés
Van ismerősöm akinek babáját így is megkeresztelték, pedig szigorú a pap! Kislányom fél éves múlt, már rég megszerettem volna kereszteltetni, de bátyám barátnője tragédia. Felkértük őket, mert sokkal kedvesebb volt abban az időben és kislányomat is körülrajongta. Most nyár elejére terveztük. De azóta megint rossz a kapcsolat és kislányommal sem foglalkozik! Eldöntöttem, hogy egy ilyen hisztéria miatt nem halogatom én éveket a keresztelőt azt várva mikor szakítanak, hanem ha lehet , hogy elég a keresztapa akkor visszavonjuk a felkérést és megtartjuk nyár végén így. Kerestem googlen, de nem találtam erről semmit. Volt valaki így?? Köszönöm
2013. aug. 9. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szigorú vagy engedékeny pap kérdése. Elég 1 keresztszülő. Nekem is van 2 keresztfiam ugyanígy. (A férjem meg sincs keresztelve, így ő nem lehet.)
2013. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

12 évesen lettem keresztanyuka, szóval elég egy keresztszülő. :) És tényleg olyan embert válassz erre a feladatra, aki megérdemli és foglalkozik is a picivel.


20/L

2013. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen azt tudtam, hogy keresztanya elég , de azt nem , hogy apa is.... ! Testvérem megérdemli , ezért is nem választottunk másik párt, mert őt mindenképp szerettük volna. Nagyon köszi még egyszer.
2013. aug. 9. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Sógorom agglegény, ő keresztapa. Semmi kifogás nem volt, hogy hol a keresztanya.
2013. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

paptól függ...meg h mennyi cseng neki


haveromékat úgy összeadta a templomban h a csaj meg sincs keresztelve.....


és most összeadlak pogány szokás szerint..ennyi volt a duma..

2013. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!