Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg annyira onzo lennek...

Tenyleg annyira onzo lennek az unokaocsemmel szemben?

Figyelt kérdés

Tegnap kitalalta 7 eves unokaocsem,hogy nalunk szeretne aludni - igy is lett. En 19 eves egyetemista vagyok, hugom 15 eves gimnazista. 1 hetig beteg voltam es mindent most kell(ene) bepotolnom, de persze ugye jatszani kell a gyerekkel, vagy ha epp a gepet kapcsolom be neki es elakad, akkor abban kell segiteni. Mindekozben ugyebar masolok, potolok, tanulok es kezdek teljesen lemerulni...mert ugyebar szivesen aludnek tovabb szunetben,de mar 7kor felebredtem unokaocsem hangos beszedere.Hugom meg eleg faradt,mert a srac tobbszor felkelt ejszaka,hogy kimenjen wc-re es erre mindig felebredt es nehezen aludt vissza es reggel 7 ota jatszik vele...es persze amugy o is szivesen kihasznalna a szunetet,aludna tovabb,baratnokkel talalkozna (takaritani is kene),olvasna,majd tanulna...de ugye unokaocsenkkel kell foglalkozni.


Anya szerint igazan kibirhatnank szerda esteig,es szerinte onzoek vagyunk,de en ugy velem,hogy alapbol a sok potlas mar elcseszi a szunetemet,es jovoheten zh-kkal inditok,talan nemi pihenest is megerdemelnek a csutortokon-penteken kivul (mert ugyebar hetvegen meg mindenszentek,itthon se leszunk,vasarnap este meg mar vissza az egyetemre...)


2009. okt. 26. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok önzőek, igazatok van.

Sajnálom, hogy anyukátok ezt nem érti meg.

2009. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem is igazatok van. De megpróbálok pár 5letet adni, hátha van amivel le lehet ültetni. Pl.: nézzen mesét, filmeket, Lego (ha van), nyomtassatok neki ki színezőket (le lehet tölteni csomó helyről :D ). Mindig dicsérjétek meg, és kérjétek meg, h csináljon Apának-Anyának-Neked-Tesódnak-Ti szüleiteknek blabla :)

Sok szerencsét, kitartást! :)

2009. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem csak nálatok viselkedik így, másoknak is van ennyi gondjuk vele.
2009. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat....


amugy szeretem ot,es maskor johetne is,de az IDOPONT egyszeruen nem alkalmas.Jo gyerek,nem rossz,csak hat gyerek...azt meg nehez lekotni,olvasni se olvras pl.,hanem szamgep,vagy valami tarsasjatek (en pl. pechemre sosem szerettem jatszani,nagyon hamar megtanultam olvasni magamtol es igy szinte kinszenvedes vegigjatszani egy gazdalkodj okosant,pl...)

2009. okt. 26. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Vigyétek ki egy játszótérre:D
2009. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem anyukád foglalkozik vele?
2009. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg anyukadnak, hogy foglalkozzon o vele! Ha tenyleg vizsgazni fogsz, erthetetlen anyukad viselkedese.

Ne foglalkozz a gyerekkel, foglalkozzon vele anyukad!!!

2009. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anya fél 8tól fél 6ig dolgozik...
2009. okt. 26. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ,nem vagy önző.Ha nem tudja anyukátok felügyelni,haza kell vinni.

Illik besegíteni,ez azt jelenti,hogy egy délután Te ,egy másik délután a húgod szervez neki valami programot,de nem az egész napos felügyeletet kellene nektek intézni/más,ha a szülei olyan váltsághelyzetben vannak,hogy jobb ha nálatok van,de a szünet az nem az/

Szóval nyugodtan mond ezt el anyukádnak.

Egy anyuka.

2009. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!