Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Ti mit szólnátok ha a párotok és a családja azzal viccelődne, hogy agyon kéne téged ütni?

Figyelt kérdés
Csak szerintem gyökér vicc?
2013. aug. 8. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Levágnám az anyós após fejét. és elásnám őket..

21/F

2013. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Otthagynám őket a búsba és addig nem keresném őket, amíg bocsánatot nem kérnek.
2013. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy bunkósbottal ütném őket és azt kérdezném: VICCES BA***MEG VICCES????
2013. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
mond nekik, hogy titeket meg kikéne belezni...
2013. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A párod ilyennel viccel? Szerintem nagyon gyorsan hagyd ott. Családostul! Az ilyen nem vicc, ha nem látja, hogy ez mekkora bunkóság, akkor jobb ha mást keresel magadnak.
2013. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is elég buta vicc,inkább hagyd ott őket.. ez durva vicc.Hátha tényleg egyszer majd bántana is vagy a párod vagy a családja.
2013. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez azért helyzettől függ. Ha állandóan ilyennel poénkodnak, akkor vagy idióták, vagy nagyon sz*r humoruk van.


De ha egyszer mondják valami kapcsán, és az adott helyzetben egyáltalán nem üt olyan súlyosan, akkor nem kéne emiatt neheztelni. Lehet egy ostobán megfogalmazott viccelődés is.

2013. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel hogy lehet viccelni?! El sem tudom képzelni a szituációt...

Maximum cigányoknál hallottam hasonlót mikor üvöltve vonulnak az utcán, hogy "a rák egye ki a beledet" meg hasonlók...

2013. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem vagy műveltebb, gazdagabb, meg ilyenek ?

nem azért mondanak ilyet mert irigykednek rád valamiért ?


lehet hogy böki a csőrüket valami aztán így próbálnak kopenzálni a saját kis agyukkal saját maguk felé. téged meg direkt bas,ztatnak.


de lehet pont az ellenkezője is.


de egyébként ha azt mondja hogy téged agyon kéne ütni akkor meg kérdezd meg hogy miért.

2013. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Én sem tudom elképzelni a helyzetet.. én hangulatomtól függően elküldeném őket a picsukába, vagy pedig röhögnék velük hogy jah.. mekkora jó lenne, ha titeket meg elütne egy busz. És beleröhögnék a pofájukba.
2013. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!