Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs kocsijuk, hogy...

Akiknek nincs kocsijuk, hogy oldják meg az apukás hétvégét? (Mennyi idős a gyerek? )

Figyelt kérdés

Eddig volt kocsink, de kb. fél éve el kellett adni. Előtte percre pontosan szombat délelőtt 10-re mentem a kislányomért, és vasárnap este vittem haza. Majd amikor már nem volt autó, akkor már nem akart jönni, vagy az ex beszélte be neki vagy nem tudom.

És tényleg, több mint fél évig le sem sza.... a fejemet. 2 hete sikerült kölcsönkérnem egy kocsit és akkor meglepő, de jött. De a 3 nappal későbbi visszaút már nem volt ilyen egyszerű. Akkor felhívtam az ex-et, hogy később érkezünk, mert BKV-zunk. Erre ki volt akadva, hogy amennyire meg tudtam oldani, hogy elvigyem a gyereket kocsival, annyira meg tudom oldani ezt visszafelé is. Hát nem sikerült. Erre eltelt 2 hét és se telefon se semmi. Ma hívom, és csak és kizárólag úgy hajlandó jönni, ha kocsival megyek. 11 éves lányról van szó. 2 kerület választ el minket egymástól.


2013. aug. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én 11 éves koromig a testvéremmel együtt bkv-ztunk és nem volt semmi bajunk az utazástól. azért csak addig mert utána apám eltünt mint szürkeszamár a ködben. persze ha vidékre kell menni az kicsit más, de ettől függetlenül nem kéne meghatározó szerepet tulajdonítani egy autónak, főleg ha csak utazgatáshoz kell és nem munkaeszköz.


21L

2013. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Argloss ***** válasza:
100%
Szerintem amikor kettesben voltál a lányoddal beszélgetned kellett volna vele arról, hogy miért olyan nagy probléma számára az, ha nem autóval mentek, hanem BKV-val néhány megállót. Ha anyuka gázolja a láthatást, akkor bizony meg kellene látogatnod a gyámügyet...
2013. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Klassz. Amikor mi váltunk, a kocsi a volt férjemé lett, később eladta. Azótaa buszoznak, bringáznak a gyerekek, hol ő jön értük, hol én viszem el őket hozzá, hol félúton találkozunk...Az egyik 14 éves a másik pedig 4 éves. Igy van ez már 3 éve. Szerintem kissé el van kapatva a Te 11 évesed.
2013. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elmész érte és elhozod

ennyi neki kötelessége elmenni veled a láthatásra


vita nincs kiskorú még hozzá h felülírja a jogot


anyucit meg megkérni ha ennyire fontos neki a kocsi akkor hozza el ö hozzád a gyereket

vagy vegyen egy kocsit neked

2013. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor még együtt éltünk, akkor mindenhová kocsival mentünk, mert ugye akkor még kicsi volt a gyerek, és hát a most már exem-nek ez volt a legkényelmesebb. Aztán valahogy maradt ez. Egyszerűen nincs hozzászokva a BKV-hoz. Sír, meg nyafog, hogy cipelnie kell a plüss állatkáját (holott én cipelem), meg hogy állni kell a megállóban, ha meleg van, akkor azért mert megsül, ha hideg van akkor azért mert megfagy, aztán az ex meg velem üvölt, hogy én milyen szemét vagyok, stb.
2013. aug. 8. 21:00
 6/7 A kérdező kommentje:

"elmész érte és elhozod"

Nem jön. Múltkor is ez lett volna, akkor bezárkózott a fürdőszobába és torka szakadtából üvöltötte, hogy nem jön, és tényleg órák múlva jött csak ki amikor már nem voltam ott. És gondolom az ex meg már tervezett magának programot, és akkor is én voltam a rossz, hogy miért nem tudtam valahogy megoldani az autó dolgot.

2013. aug. 8. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
szólj a gyámhatóságnak hogy a láthatást nemkapod meg. Majd intézkednek
2013. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!