Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert utal mindenki?

Miert utal mindenki?

Figyelt kérdés

A szuleim utalnak, es olyan dolgokat vagnak a fejemhez hogy dogoljek meg, paraszt vagyok , kover diszno, es bunko

pedig eskuszom hogy inteligensebb vagyok anyamnal

meg erettebben is gondolkozok..

En csak egyfolytaba sirok..mar kezdek depresszios lenni..nem birom mar ezt az egeszet:(

van itt valaki aki megert??

14/l



2013. aug. 8. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Olyankor, amikor ezt mondja, mi az előzmény?

Csak úgy neked esik és ilyeneket mond?

2013. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

van amikor csak ugy ok nelkul...

De erted mindenkivel kotekedik..

Pl. Ma felporszivoztam a szobam erre azt mondja hogy tiszta kosz van mindehol...mondom mutassan egyet...erre o elkezd ordibalni velem h semmirevalo vagyok,stb

2013. aug. 8. 19:10
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Borzasztó életed lehet. Mindjárt jön a felmentő sereg, a gonosz megbűnhődik, téged meg elvesz a herceg.
2013. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
megértelek
2013. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.


Annyira nehezen tudom elképzelni, hogy valakivel csak úgy ok nélkül nekiállnak üvöltözni.


Ettől függetlenül teljesen mindegy, hogy mi az oka, a lehető legrosszabb módon próbálnak meg téged terelgetni a szüleid. Illetve ez nem is terelgetés, csupán a földbe döngölés.

2013. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon borzaszto....mar tenyleg nem birom:(
2013. aug. 8. 19:15
 7/15 A kérdező kommentje:

Es a legrosszabb az hogy elhord mindenkinek:( egy csaladtag se szeret:(

egy baratnom van es tole is elakar tiltani...

2013. aug. 8. 19:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Mélyen megértelek, hiszen én is voltam kamasz, én is keresztülmentem hasonló konfliktusokon. Én például olykor lusta voltam, s alig lehetett átgázolni a rendetlenségen a szobámban. Máskor meg végigsuvickoltam az egész lakást. Nem hiszem, hogy utálnak. :-) Lehet, hogy valami miatt elvesztették a türelmüket. Aztán oda-vissza dobtátok a labdát, s duzzogás, sírás, szemrehányás mindennapos lett. A kamaszoknak is nehéz, és velük együtt a szüleiknek se könnyű megtalálni a megfelelő hangot. Le kéne ülnöd egyszer Édesanyáddal, és megbeszélni vele, hogy tulajdonképpen mi a gondotok egymással. Sírás, hiszti és kiabálás nélkül. Hátha tisztába tudnátok tenni a kapcsolatotokat, hiszen szeretitek egymást, ebben biztos vagyok. :)
2013. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Képzeld el azt a helyzetet, hogy már dolgozol, és egy héten min. 3-4 nap a főnök odajön és leordít minden szerencsétlen hülyének, mert hogy azt nem úgy kell csinálni, ha úgy csinálod ahogy mondja az sem jó. De muszáj tűrnöd, mert kell a fizetés. Másik helyre meg nem tudnál menni, ezt is sokára sikerült megszerezni. Mert nálam ez ment.

Most te vagy a dolgozó, a szüleid a főnök, a fizetés pedig az ellátásodnak felel meg. Másik munkahely pedig a te esetedben a nevelőintézet lenne.

2013. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úristen, az utolsó hozzászólás mennyire földhöz ragadt. Én is kiszolgáltatott helyzetben vagyok, a mai világban senki sem nagyon ugrálhat munka terén, de azért ne legyünk már mártírok! Az, hogy dolgozol egy helyen és igyekszel megfelelni, mert rá vagy kényszerítve a megélhetés miatt, nem azt jelenti, hogy a földbe tiporhat valaki csak azért, mert munkát ad neked.

Ez a baj az emberekkel, hogy a végletekig hagyják magukat megalázni, nem állnak ki magukért.

2013. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!