Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi miből jön rá arra,...

Egy pasi miből jön rá arra, hogy csak muszájból fekszik le vele a felesége?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha elötte is fapi-a volt akkor semmiböl.
2013. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%
semmiből. örülj hogy lefeküdt veled
2013. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
abból,hogy nem adja át úgy magát az érzéseknek mint addig.nem ölel úgy mint eddig és látszik rajta,hogy csak kényszer az egész.nem csókol úgy és nem is élvezi annyira a szexet.
2013. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Semmiből, mert ha rosszul is érzed magad, nem érdekli.
2013. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen elkezd látványosan elélvezni :)
2013. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Behunyt szemmel fekszik mint egy darab fa, max. mosolyog orgazmus helyett...
2013. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
ha nem kezdeményez a koma, a nőnek eszébe sem jutna kikapcslni a barátokköztet...
2013. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Abbol, hogy ugy adja oda a testet, mint egy unott csapos holgy a sort a kocsmaban, a pulton konyokolo vendegenek. Csak ugy odaloki.

Vagy ugy, hogy enyhe cinizmussal mimeli, hogy szeret teged.

2013. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akarod, és elég érzékeny ember vagy, akkor úgyis észreveszed a testi jelekből.

A legtöbb esetben nem, mert ha egy nő erre kényszerül, annak mindig kemény háttér oka van és emiatt a nők nagyon jól tudnak leplezni.

2013. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a nők mennyire képesek leplezni, mert én nem vagyok képes muszájból lefeküdni senkivel, mint ahogy az orgazmust sem tudom mímelni.

Viszont ha ezt egy pasi nem veszi észre, akkor nem is akarja észrevenni. Biztos vannak mindig apró jelek. Például a nő folyton legalább köntösben mászkál, hogy még véletlenül se legyen meztelen a férje mellett. Nem nedvesedik be rendesen (habár ez nem mérvadó), nem tágul rendesen, az esemény után azonnal elszalad zuhanyozni vagy a dolgára.

2013. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!